GroMar wspiera sport

10 lipca 2013

Firma GroMar® wspiera i sponsoruje od początku sezonu drużynę koszykarską GroMar® Bad Boys:) Nasza drużyna, mimo, że z nazwy „zła” to jest świetna, co pokazują wyniki i statystyki. Zaczęło się bardzo dobrze od wygranej w pierwszym meczu 81:6, w kolejnym 52:13 a potem było już tylko lepiej. W rozgrywkach Preligi CNBA wzięło udział 5 zespołów, które rywalizowały system każdy z każdym (mecz i rewanż), mecz o trzecie miejsce oraz finał. GroMar® Bad Boys każde spotkanie wygrywali średnio różnicą ponad 40 punktów. W dodatku reprezentant naszej drużyny – Jan Łaska – był najlepszym zawodnikiem tej klasy rozgrywkowej. W marcu w jednym ze spotkań, GroMar® Bad Boys zdobyli 100 punktów i zapisali się w historii rozgrywek. Gratulujemy sukcesów i cieszymy się, że możemy wspierać tak utalentowanych sportowców.

 

baza szkoleń
gotowych

My zawsze jesteśmy przygotowani na każdą okoliczność.

zamów demo

Zobacz na własne oczy jak działa platforma e-learningowa LearnWay.

case study

Kliknij i zobacz
w jaki sposób
my to robimy!