Branża motoryzacyjna – projekt wdrożony z sukcesem

Szkolenia firmy GroMar dla Inter Cars w czterech wersjach językowych

W branży motoryzacyjnej również można zaimplementować rozwiązania e-learningowe zwiększające kompetencje pracowników oraz służące budowaniu przewagi konkurencyjnej.

GroMar stworzył szkolenia dla InterCars – największego w Europie Środkowo-Wschodniej dystrybutora części zamiennych dla pojazdów mechanicznych, a jednocześnie organizatora niedawno zakończonych 16. Targów Części Zamiennych i Wyposażenia Warsztatów w Warszawie (więcej o targach piszemy tutaj).

Zrealizowany projekt szkolenia e-learningowego z zakresu obsługi klienta dla warsztatów samochodowych, w ramach projektu zatytułowanego: „Rozwój kompetencji mechaników osobowych pojazdów samochodowych z zakresu profesjonalnej obsługi klienta jako element wzrostu konkurencyjności na lokalnym rynku usług”.

Szkolenie dotyczy wyglądu warsztatu, jego organizacji i tego, jak małe zmiany mogą ułatwić klientowi decyzję o pozostawieniu samochodu do naprawy właśnie w odwiedzanym warsztacie. Można je realizować wielokrotnie oraz, w zależności od potrzeb, w całości lub fragmentami.

Szkolenie uwzględnia zasięg terytorialny naszego Klienta i jest dostępne w czterech językach:

  • polskim,
  • litewskim,
  • łotewskim,
  • angielskim.

W ten sposób GroMar przyczynia się do realizacji celów biznesowych firmy na rynku międzynarodowym.

 

Zapraszamy na krótki film poświęcony współpracy naszej firmy z Inter Cars, w ramach której stworzyliśmy projekt szkolenia e-learningowego:

 

Branża motoryzacyjna – projekt wdrożony z sukcesem
4.5 (90%) 2 głos[ów]