facebook script

Nowości

otrzymaj bezpłatnie pigułkę wiedzy dla dowolnej liczby pracowników twojej firmy!

Jeśli jesteś pracownikiem działu HR, szkoleniowego lub menedżerem/właścicielem firmy, ta strona jest dla Ciebie!
Udostępnimy Ci pigułkę wiedzy, czyli krótkie i treściwe szkolenie, które pomoże poprawić wyniki i standardy Twojej firmy.

Wypełnij poniższy formularz, aby zamówić szkolenie.

Uzyskasz też możliwość otrzymania bezpłatnie 11 pigułek wiedzy o różnorodnej tematyce.

Jeśli potrzebujesz:

Usprawnić bieżącą komunikację ze współpracownikami

Podnieść efektywność prowadzonych działań

Poprawić atmosferę w zespole

Zwiększyć satysfakcję

Polepszyć pracę organizacji

Zamów bezpłatną pigułkę wiedzy dla Ciebie i Twoich współpracowników wypełniając poniższy formularz.

Szkolenia dla pracowników kluczem do sukcesu

Jeśli się nie rozwijasz, to tak naprawdę się cofasz. Obecnie brak nowej wiedzy sprawia, że na rynku pracy zaczynasz spadać z osiągniętej pozycji. Nieustanne poszerzanie umiejętności jest niezbędne, jeśli chcesz osiągnąć sukces. Podnoszenie kompetencji sprawia, że efektywniej wykonujemy swoje obowiązki, osiągamy lepsze wyniki, a co za tym często idzie otrzymujemy wyższe wynagrodzenie finansowe. Te wszystkie element sprawiają, że poprawia się również nasza samoocena oraz poczucie własnej wartości.

Pracownicy, którzy są na bieżąco z najnowszymi trendami ze swojej branży oraz rozwijają swoje umiejętności są zadowoleni ze swojego miejsca pracy i dzięki temu pozytywnie wpływają na atmosferę panującą w firmie, jej wizerunek oraz, co najważniejsze, przyczyniają się do wzrostu zysków. Pracownik na każdym szczeblu powinien chcieć i mieć możliwość powiększania zasobów wiedzy teoretycznej, a także umiejętności praktycznych.

Mamy świadomość, że kluczowymi osobami mającymi ogromny wpływ na działanie firmy jest dział HR oraz menedżerowie. Ze względu na to, przygotowaliśmy dla tej grupy osób szereg szkoleń, które zawierają wszystkie najważniejsze zagadnienia mające na celu pomóc i zoptymalizować ich codzienną pracę.

Profesjonalne szkolenia dla HR i Menedżerów

Samorealizacja pracownika zwiększa jego satysfakcję, polepsza organizację w firmie, co przenosi się na lepsze działanie całej organizacji. Szkolenia dla pracowników oferowane przez GroMar mają na celu usprawnić bieżącą komunikację ze współpracownikami oraz podnieść efektywność prowadzonych działań. Dzięki naszym metodom sprawisz, że atmosfera w twoim zespole znacznie się polepszy, a ty będziesz bardziej zdecydowany i co najważniejsze mniej zestresowany.

W naszej ofercie znajduje się spersonalizowane, profesjonalne szkolenia dla HR i Menedżerów. Bez odpowiedniej kadry zarządzającej firma nie będzie się rozwijała. Szkolenia dla HR i Menedżerów to zbiór nowoczesnych i sprawdzonych narzędzi, które pomogą ci usprawniać codzienne obowiązki. Metody, które zostały przez nas wprowadzone pomagają w zarządzaniu wszelkimi procesami związanymi z pracownikami.

Jesteś menedżerem lub właścicielem firmy? Nasze innowacyjne szkolenie pomoże ci nabyć odpowiednich umiejętności pozwalających na sprawne prowadzenie projektów oraz nowoczesne zarządzania zespołem, gdzie ważny jest odpowiednia natychmiastowa reakcja na problemy i potrzeby pracowników.

Dobry menedżer jest filarem firmy – ma cechy dobrego przyjaciela, ale i szanowanego przywódcy. Nie tylko prowadzi projekt, czy grupę osób, ale motywuje, zbiera feedback, dba o atmosferę i wie, jak ważne są emocje. To na co kładziemy szczególny nacisk, to komunikacja w firmie. Masz problemy, z którymś zagadnieniem? Pomożemy ci to zmienić i sprawimy, że odkryjesz swój własny styl zarządzania, będziesz sprawnie podejmować wszelkie decyzje i zbudujesz swój autorytet w firmie.

Dlaczego warto inwestować w szkolenia dla pracowników?

Inwestycja w pracownika, to inwestycja w firmę. Dobrze poprowadzony, zgrany zespół, który potrafi się komunikować, pracuje wydajnej i lepiej. Doskonalenie kompetencji menedżerskich pozwala spojrzeć na firmę i jej problemy z innej perspektywy. Po szkoleniu zobaczysz, że nie ma konfliktów, których nie można rozwiązać, będziesz wiedział jak kierować emocjami w trudnych momentach, będziesz potrafił oddelegować część swoich zadań, dzięki czemu będziesz mógł się skupić na sprawnym, całościowym prowadzeniu projektu. Twój zespół będzie bardziej twórczy, zmotywowany i gotowy do zmierzenia się z najtrudniejszymi zadaniami.

Nasze szkolenia to pełne praktycznych informacji, sprawdzonych nowoczesnych metod kursy, które pomogą ci się realizować w pracy, podniosą efektywność twojej firmy oraz podniosą panujące w niej standardy. Dzięki temu nie tylko twoi pracownicy będę bardziej zadowoleni, ale polepszy się również twój wizerunek na rynku pracy. Zyskasz wyspecjalizowanych i lojalnych ludzi wokół siebie, którzy razem z tobą będą odnosić sukcesy. Nie wierzysz? Sprawdź nas!

skontaktuj się z nami

Udostępnimy Ci jedną z 11 pigułek wiedzy – krótkich i treściwych szkoleń, które pomogą poprawić wyniki i standardy Twojej firmy.

Regulamin promocji na stronie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.