nowości

Nowa platforma learnway 3.0

Najnowsza wersja platformy dostosowana m.in do urządzeń mobilnych. Sprawdź!

Nowy Learnway Editor

Najnowsza wersja edytora pozwala ma tworzenie szkoleń e-learningowych również na urządzenia mobilne. Sprawdź.

nowości

otrzymaj bezpłatnie pigułkę wiedzy dla dowolnej liczby pracowników twojej firmy!

Jeśli jesteś pracownikiem działu HR, szkoleniowego lub menedżerem/właścicielem firmy, ta strona jest dla Ciebie!
Udostępnimy Ci pigułkę wiedzy, czyli krótkie i treściwe szkolenie, które pomoże poprawić wyniki i standardy Twojej firmy.

Wypełnij poniższy formularz, aby zamówić szkolenie.

Uzyskasz też możliwość otrzymania bezpłatnie 11 pigułek wiedzy o różnorodnej tematyce.

Jeśli potrzebujesz:

Usprawnić bieżącą komunikację ze współpracownikami

Podnieść efektywność prowadzonych działań

Poprawić atmosferę w zespole

Zwiększyć satysfakcję

Polepszyć pracę organizacji

Zamów bezpłatną pigułkę wiedzy dla Ciebie i Twoich współpracowników wypełniając poniższy formularz.

udostępnij informacje o szkoleniu

Podziel się z innymi tą możliwością i roześlij link do znajomych, którzy również chcieliby się przeszkolić.

skontaktuj się z nami

Regulamin promocji na stronie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.