facebook script

Nowości

GroMar na targach Inter Cars w Warszawie!

GroMar na 16. Targach Części Zamiennych i Wyposażenia Warsztatów

W dniach 22-24 września 2017 r. odbyły się 16. Targi Części Zamiennych i Wyposażenia Warsztatów Inter Cars. Firma GroMar dostąpiła zaszczytu i również wzięła udział w evencie na warszawskich Błoniach Stadionu Narodowego.


The World Games – case study

Gromar zaangażowany został w organizację szkoleń The World Games

Projekt The World Games przygotowany został przez firmę GroMar z myślą o 10. Światowych Igrzyskach Sportowych, które odbyły się we Wrocławiu w dniach 21-30 lipca, a jego skala obejmowała sportowców ze 111 krajów i 1564 wolontariuszy z 43 krajów.


Zrealizuj swój pomysł z budżetem nawet 500 000 zł.

Zrealizuj swój pomysł z budżetem nawet 500 000 zł.

Zrealizuj swój pomysł i otrzymaj budżet na realizację projektu nawet do 500 000 zł. Możliwe udziały lub opcje na udziały w projekcie lub wynagrodzenie. Masz pomysł, ale brak Ci finansów, zespołu i zdolności realizacyjnej? Chcesz wykorzystać do tego nowoczesną technologię? Szukamy pomysłów / projektów do realizacji z opcjami na udziały dla pomysłodawców.


III Ogólnopolska Konferencja Akademia On-line

III Ogólnopolska Konferencja Akademia On-line

GroMar będzie jednym z prelegentów najbliższej konferencji „Kreatywność w kształceniu zdalnym i funkcjonowaniu w Sieci”. Zapraszamy do kontaktu na miejscu :-). Polski Uniwersytet Wirtualny zaprasza na III edycję konferencji Akademia On-line pt. „Kreatywność w kształceniu zdalnym i funkcjonowaniu w Sieci”.


Dwie nagrody na targach IT Future Expo!

Dwie nagrody na targach IT Future Expo!

Jako zwycięzcy konkursu Liderzy IT 2016 w kategoriach „Knowledge management” oraz „Mobile Trends” chcielibyśmy podziękować Państwu za aktywny udział w głosowaniu, dzięki czemu przyczynili się Państwo do naszego sukcesu. Targi IT Future są cenionym w branży IT wydarzeniem poświęconym trendom oraz innowacjom informatyczno-technologicznym, w co wpisuje się idea firmy GroMar. Otrzymane nagrody są dla nas […]


GroMar laureatem plebiscytu Kreator Biznesu 2015!

Z przyjemnością informujemy, iż zostaliśmy laureatem w I edycji ogólnopolskiego plebiscytu Kreator Biznesu 2015, w kategorii Human Resources. Nagroda przyznawana jest  firmom  tworzącym kreatywne rozwiązania w biznesie oraz tym, które osiągają w swoim sektorze dobre, ponadprzeciętne wyniki. Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://kreatorbiznesu.strategieibiznes.pl/


Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia