Edolando.com – najnowsza usługa stworzona przez GroMar!

Po wielu miesiącach ciężkiej pracy, hektolitrach wypitej kawy i mocno przegrzanych serwerach z radością możemy zaprezentować nową usługę – Edolando.com, czyli zintegrowane narzędzia do rozwoju i zarządzania kompetencjami!

EDOLANDO.COM – the learning space

Edolando.com – the learning space to rozbudowany learning management system,  wzbogacony o authoring tools, który tworzy kompleksową usługę do zarządzania, rozwoju i zaspokajania potrzeb szkoleniowych.

Edolando.com to przestrzeń łącząca platformę e-learningową z modułem do tworzenia szkoleń online i usługami zewnętrznych dostawców szkoleń. Zintegrowane narzędzia, dostępne  jednym miejscu pozwalają nie tylko zarządzać kompetencjami zespołów, pracowników i partnerów. Serwis pozwala również na samodzielne tworzenie szkoleń, zarządzania nimi i odpowiadania na potrzeby szkoleniowe pracowników, a także na utrwalanie i weryfikację wiedzy, poprzez tworzenie ćwiczeń i testów oraz monitorowanie postępów przy wykorzystaniu raportów sprawdzających zaangażowanie.

Edolando.com powstało, aby połączyć dwa światy – biznesu oraz trenerów i dostawców szkoleń. Usługa ma na celu pomóc dostawcom i firmom szkoleniowym bezpośrednio odpowiadać na potrzeby biznesowe firm oraz ich zapotrzebowanie szkoleniowe. Wszechstronny zakres funkcjonalności, dostępnych w jednym miejscu pozwala monitorować zaangażowanie i rozwój swojego zespołu, zwiększać skalę działania oraz poprawiać standardy pracy.

 

Czym Edolando.com różni się od pozostałych usług GroMar?

Edolando.com przede wszystkim integruje usługi GroMar do tej pory dostępne oddzielnie. Połączenie funkcjonalności platformy oraz edytora ma zapewnić użytkownikom pełną swobodę i samodzielność korzystania z serwisu. Edolando.com to przestrzeń w której użytkownik może przejść samodzielnie przez cały proces zarządzania i tworzenia szkoleń. Zaczynając od dodania pracowników do bazy uczestników, zgłaszania potrzebnych kompetencji szkoleniowych, samodzielnego stworzenia szkolenia krok po krok, kończąc na udostępnieniu szkolenia pracownikom oraz mierzeniu i raportowaniu ich postępów. Wszystko to, dostępne w jednym narzędziu.

W GroMar.eu tworzymy dedykowane rozwiązania dla biznesu służące zdalnej edukacji. Jesteśmy w stanie wprowadzać modyfikacje, dodatkowe moduły i funkcjonalności zgodnie z wymaganiami klientów. Edolando.com nie tylko łączy dwa produkty, do tej pory działające oddzielnie, w coś zupełnie nowego, ale także uzupełnia je o dodatkowe funkcjonalności.

Dajemy użytkownikom pełną swobodę, ale w razie potrzeby zawsze może liczyć na wsparcie ekspertów Edolando.com.

Edolando.com to serwis dedykowany:

DLA BIZNESU

Edolando dla biznesu to rozwiązanie dostępne nie tylko dla wielkich korporacji. Oferujemy elastyczny model zakupu Saas (software as a service), który sprawdzi się w firmie każdej wielkości. Podstawowy pakiet można dla 5 użytkowników wynosi tylko 0.01zł za użytkownika miesięcznie. Opłata naliczana jest tylko za aktywnych uczestników, którzy są w bazie, czyli wszystkich osób, które mają otrzymać dostęp do szkoleń.

W Edolando.com pragniemy ułatwiać proces dzielenia się wiedzą, dlatego narzędzie daje możliwość tworzenia i udostępniania szkoleń bez limitów, dla dowolnej liczby uczestników. Pomagamy firmom zbierać kompetencje i potrzeby szkoleniowe i wspierać w ich rozwoju.

DLA TRENERÓW

Edolando.com wychodzi naprzeciw trenerom i twórcom szkoleń. Dajemy im przestrzeń, w której mogą tworzyć szkolenia dopasowane do potrzeb i kompetencji biznesowych zgłaszanych przez firmy. Pomagamy dzielić się wiedzą i skutecznie docierać do grupy docelowej oraz uczestników, którzy potrzebują rozwinąć daną umiejętność.

Wierzymy, że Edolando.com zapewni nie tylko integrację dwóch niezależnych środowisk, ale także pomoże w budowaniu marki trenera i zapewni wsparcie w realizacji celów rozwojowych oraz osobistych.

DLA PARTNERÓW

Rozwiązanie dla partnerów to wsparcie sprzedażowe oraz możliwość otrzymywania prowizji cyklicznej lub rabatu na usługę. Partner Edolando.com poleca usługi serwisu potencjalnym klientom, ma zapewniony dostęp do narzędzi i niezbędnych materiałów, nie musi się obawiać o szczegóły techniczne. Jest zorientowany na celu, dostrzega potencjał usługi i to, co w niej najlepsze.

ELASTYCZNY MODEL BIZNESOWY

Elastyczny model zakupu, dostosowany do skali prowadzonego biznesu pozwala wybrać:

 1. ilość uczestników
 2. okres subskrypcji ( 1 miesiąc, 6 miesięcy, 12 miesięcy)
 3. odpowiedni pakiet z funkcjonalnościami z zakresu zarządzania, tworzenia szkoleń, dostosowania oraz customer success:
 • PLUS – podstawowy funkcjonalności pozwalające wygodnie zarządzać wiedzą i udostępniać materiały szkoleniowe,
 • PREMIUM – szeroki zakres możliwości tworzenia szkoleń oraz ścieżek rozwoju
 • BUSINESS – pełen zakres funkcjonalny serwisu, wraz z możliwością tworzenia własnego brandu i dodawania logotypu
 • ENTERPRISE – pakiet dla najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują indywidualnych i dedykowanych rozwiązań

Szczegółowy opis pakietów i wszystkich funkcji dostępny w cenniku.

 

Czy Edolando.com to rozwiązanie dla mnie?

Tak, jeśli:

 • szukasz kompleksowego narzędzia, które łączy kilka różnych usług,
 • potrzebujesz elastycznego modelu biznesowego, w którym płacisz za aktywnych uczestników
 • często zmieniasz liczbę pracowników, którzy mają mieć dostęp do szkoleń lub dopiero zaczynasz i nie chcesz ponosić dużych kosztów na start,
 • tworzysz szkolenia i kursy, ale potrzebujesz przestrzeni i wsparcia w dotarciu do odbiorców – klientów biznesowych,
 • chciałbyś polecać Edolando.com potencjalnym klientom,
 • szukasz lub planujesz zmienić dostawcę szkoleń.

Po więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia strony edolando.com, mediów społecznościowych, a w razie dodatkowych pytań do kontaktu na hello@edolando.com lub za pośrednictwem czatu.

 

Zagłosuj na Edolando.com!

GroMar wraz z Edolando.com wystartował w konkursie Liderzy IT 2018! Serdecznie zachęcamy wszystkich do głosowania na naszą usługę! Można nas znaleźć w kategorii Industry Dedicated Solutions – informatyczne rozwiązania branżowe.

Głosowanie trwa do 12 września 2018.

Aby oddać głos wystarczy wybrać Edolando.com w kategorii Industry Dedicated Solutions, a następnie:

– podać wymagane dane i wybrać REJESTRUJ

lub

– wybrać opcję „Zaloguj przez Facebook”, nadać uprawnienia aplikacji Liderzy IT 2018 i gotowe.

Liczymy na Wasze wsparcie!

Edolando.com – najnowsza usługa stworzona przez GroMar!
5 (100%) 1 głos[ów]