GroMar otwiera drugie biuro w Łodzi

GroMar otwiera w Łodzi drugie biuro

W związku z rozwojem firmy i stałym wzrostem zatrudnienia GroMar otwiera w Łodzi drugą już lokalizację dla swojej siedziby. Powstała w 1999 roku spółka zatrudnia już 32 osoby, w dalszej perspektywie planowane są kolejne rekrutacje.

GroMar to łódzka firma działającą w branży informatycznej od 1999 roku, pierwotnie zatrudniająca zaledwie 5 osób. Od początku swojej działalności GroMar specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań e-learningowych, a misją firmy jest propagowanie nowoczesnych form nauczania oraz oferowanie użytecznych narzędzi informatycznych, służących skutecznemu nauczaniu. Oprócz rozwiązań e-learningowych, oferuje różnorodne usługi informatyczne, które koncentrują się na dostarczaniu Klientom oprogramowania „skrojonego na miarę”. Dodatkowo może pochwalić się długotrwałą współpracą z wydawnictwami, która zaowocowała powstaniem wielu użytecznych programów do nauki języków obcych, matematyki, przyrody i innych.

Kolejne lata owocowały dynamicznym rozwojem, czego dowodem było znalezienie się w 2011 roku na 21 miejscu wśród 50 najszybciej rozwijających się firm technologicznych w centralnej Europie według rankingu „Deloitte Technology Fast 50 in Central Europe”.

Dzisiejszy zespół GroMar liczy już 32 osoby i konieczne było zdobycie nowej powierzchni biurowej. Dotychczasowa lokalizacja przy ulicy Tuszyńskiej pozostała w użyciu dla połowy zatrudnionych. Nowe biuro przy ulicy Kościuszki, oprócz swojego centrycznego położenia ma jeszcze inną zaletę – ma dobrą infrastrukturę techniczną budynku, co dla firmy technologicznej ma bardzo duże znaczenie.

„Wzrost liczby pracowników spowodowany coraz większą liczbą prowadzonych projektów wymusił na nas pozyskanie dodatkowej powierzchni biurowej” – mówi Marcin Pisarski, Prezes GroMar. „Tym razem sprawdzimy wady i zalety pracy w centrum, co na pewno pozwoli nam w niedalekiej przyszłości podjąć odpowiednią decyzję w kwestii kolejnego biura. Dynamiczny rozwój naszej organizacji zarówno pod względem biznesowym, jak i kadrowym, wymaga strategicznego spojrzenia na kwestię lokalizacji i odpowiedniej wielkości powierzchni biurowej, której pozyskanie planuje się z odpowiednim wyprzedzeniem.”

Kontakt dla mediów:
Marcin Pisarski, Prezes zarządu, GroMar Sp. z o.o.
info@gromar.eu

facebook01

biuro

switch

ulica

GroMar otwiera drugie biuro w Łodzi
Oceń ten post