GroMar uczestnikiem Tour 4 Media

spotkanie z dziennikarzami

GroMar, jako jedna z pięciu innowacyjnych firm został zaproszony do udziału w „Tour 4 Media od projektu do newsa”. Wydarzenie zorganizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego ma na celu promocję firm z regionu łódzkiego, które efektywnie korzystają z Funduszy Europejskich oraz wpierają innowacyjne rozwiązania na rynku. GroMar został dumnym reprezentantem miasta Łodzi i uczestniczył w spotkaniu z dziennikarzami z radia, prasy i telewizji, m.in.: Gazety Wyborczej, TVP 3 Łódź, TOYA, Radio Łódź, Radio Eska.

Dla naszej firmy była to pierwsza tego typu okazja do spotkania z mediami. Bardzo dziękujemy za wyróżnienie oraz możliwość zaprezentowania dokonań i projektów e-learningowych zrealizowanych dzięki Funduszom Unijnym. Na spotkaniu opowiadaliśmy m.in. o realizowanym dla Ministerstwa Edukacji projekcie E-PODRĘCZNIKI, Innowacyjnym Programie Nauczania Matematyki dla szkół technicznych z całej Polski oraz startującym właśnie projekcie szkoleń dla przemysłu 4.0. z zastosowaniem technologii VR i AR.

Prezentację z wydarzenia znajdziecie poniżej oraz na naszym profilu na SlideShare – serdecznie zachęcamy do obserwowania!

GroMar Innowacje from GroMar® Sp. z o.o.

Główną ideą całego przedsięwzięcia była także prezentacja oferty, usług oraz innowacyjnych produktów firmy w praktyce. Dlatego też podczas wydarzenia nie mogło zabraknąć zabawy z technologią wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości. Również i tym razem gogle VR wywarły spore wrażenie i okazały się ciekawą atrakcją dla dziennikarzy. Oprócz gry wirtualnej pokazaliśmy możliwości Augmented Reality, które można łatwo przetestować samodzielnie, korzystając z własnego smartfona. Można przekonać się na własnej skórze jak wygląda rozszerzona rzeczywistość. Po prezentacji reprezentanci GroMar udzielali wywiadów i odpowiadali na pytania indywidualnie. Tutaj mała próbka, tego o czym rozmawialiśmy, a także pierwsza relacja na łamach portalu Nasze.fm .

Na koniec spotkania dziennikarze otrzymali od nas giftpack z firmowymi gadżetami, prezentacją oraz informacją prasową o naszym najnowszym projekcie dla przemysłu 4.0. (informacja prasowa znajduje się tutaj https://gromar.eu/informacja-prasowa).

Poniżej zamieszczamy zdjęcia ze spotkania:

spotkanie z dziennikarzami

spotkanie z dziennikarzami

virtual reality

spotkanie z dziennikarzami

 

Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na kolejne publikacje z tego wydarzenia! 🙂

GroMar uczestnikiem Tour 4 Media
5 (100%) 1 głos[ów]