GROMAR WYRUSZA NA TARGI DO BERLINA

Działalność każdej firmy to nie tylko tworzenie nowych projektów, ale również promowanie ich poprzez udział w różnych konferencjach i targach. Tym razem GroMarowa Ekipa rusza na podbój Berlina. Już jutro będziemy na największej konferencji dotyczącej e-learningu, czyli Online Educa Berlin!

Nasza obecność na Targach to przede wszystkim wyjątkowe stoisko – A31 – tej ognistej czerwieni nie da się przegapić! Duża ścianka, przyciągające wzrok roll-upy, kolorowe plakaty i gadżety firmowe z logo GroMar – to tylko część tego, co przygotowaliśmy. Łączymy nowoczesność i profesjonalizm,  stawiamy na wysoką jakość w atrakcyjnej i przystępnej dla Klienta formie. Wszystko po to, aby jeszcze bardziej ugruntować naszą pozycje na gruncie międzynarodowym. Żeby podkreślić nasze otwarte podejście i przyjazne nastawienie przygotowaliśmy dla Was konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. 🙂

Mamy także specjalną niespodziankę dla tych, którzy nie będą mogli spotkać się z nami w Berlinie. W związku z dynamicznym rozwojem i wyjazdem na Targi przygotowaliśmy konkurs dla polskich Klientów. Wypełnij ankietę i wygraj atrakcyjne nagrody!

WEŹ UDZIAŁ W INTERNETOWYM KONKURSIE! 🙂

Odpowiedz na pytania zamieszczone w ankiecie i wygraj jedną z trzech nagród do wyboru o łącznej wartości ponad 1000zł. Na Wasze odpowiedzi czekamy do 13.12.2017r. Po tym terminie nasza GroMarowa Załoga wybierze 3 najbardziej wartościowe odpowiedzi i wyłoni grono zwycięzców. Lista laureatów pojawi się na naszej stronie gromar.eu do 15.12. Zostanie wybranych 3 zwycięzców i każdy z nich będzie mógł wybrać jedną z nagród.

Skontaktujemy się z Wami za pośrednictwem danych zapisanych w ankiecie.

Trwa wczytywanie

 

Pamiętajcie o podaniu prawidłowych danych,  żeby otrzymać nagrodę!

Nagrody do wyboru:

-Amazon Echo Dot Dom – to więcej niż zwyczajny bezprzewodowy głośnik, urządzenie rozpoznaje głos, łączy się z bezprzewodową siecią domową i pozwala intuicyjnie odtwarzać muzykę, sprawdzać pogodę i ruch w dowolnym miejscu, a nawet słyszeć wyniki sportowe i wiele innych.

-Ekspres do kawy – łatwy w obsłudze, praktyczny i wygodny, a przede wszystkim pięknie prezentujący się ekspres do kawy na kapsułki Nescafe Dolce Gusto

-Głośnik Sony – przenośny głośnik bezprzewodowy z technologią Bluetooth

Znajdziecie nas na stoisku A31 przez cały czas trwania Targów Educa: 6,7,8.12.2017r.

Wypełnij ankietę lub spotkaj się z nami na Targach! 🙂

GROMAR WYRUSZA NA TARGI DO BERLINA
5 (100%) 1 głos[ów]