GroMar z tytułem „Partnera przyjaznego edukacji”

nagroda

W piątek 8 czerwca odbyła się kolejna edycja Podsumowania Ruchu Innowacyjnego w Edukacji. Podczas tego wydarzenia GroMar otrzymał certyfikat „Partner Przyjazny Edukacji”.

Podsumowanie Ruchu Innowacyjnego w Edukacji to zorganizowane już po raz 32. przez Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego jedno z najważniejszych wydarzeń poświęconych innowacjom i wspomaganiu procesów edukacyjnych.

To unikatowe przedsięwzięcie nagradza osoby indywidualne oraz instytucje, które wspierają edukację i pomagają w jej rozwoju. Wyróżnienia przyznawane są nauczycielom, naukowcom, pracodawcom, autorom innowacyjnych idei, oraz przedsiębiorstwom propagującym nowoczesne rozwiązania innowacyjne.

GroMar otrzymał tytuł Partnera Przyjaznego Edukacji

W tegorocznej gali wręczono prawie 180 certyfikatów w 24 kategoriach, m.in. „Ambasador Innowacyjnych Idei i Praktyk Pedagogicznych”, „Lider w Edukacji”, „Promotor Rozwoju Edukacji” czy „Partner Przyjazny Edukacji”.

To właśnie GroMar został tegorocznym laureatem ostatniego z wymienionych tytułów. Partner Przyjazny Edukacji to wyróżnienie przyznawane za wszechstronne  wsparcie, nie tylko w obszarach edukacyjnych, ale również poza i ściśle powiązanych z edukacją. GroMar został doceniony za otwarte podejście do działań rozwojowych, dostrzeganie i opieranie się na rozwiązaniach wychodzących poza utarte schematy, w znacznie szerszym kontekście niż tylko edukacyjnym, takich jak zjawiska społeczne czy kulturalne.

certyfikat

Wszystkie tytuły i certyfikaty przyznawane są przez specjalnie powołaną Kapitułę Konkursów Innowacyjnych, której przewodniczy Konsul Wielkiej Brytanii.

Otrzymując tytuł Partnera Przyjaznego Edukacji, GroMar trafił do grono laureatów tego szczególnego wydarzenia i dołączył do osobistości takich jak Profesor Jan Miodek, Anna Dymna czy Kazimierz Tischner.

GroMar z tytułem „Partnera przyjaznego edukacji”
5 (100%) 2 głos[ów]