III Ogólnopolska Konferencja Akademia On-line

III Ogólnopolska Konferencja Akademia On-line

GroMar będzie jednym z prelegentów najbliższej konferencji Kreatywność w kształceniu zdalnym i funkcjonowaniu w Sieci”. Zapraszamy do kontaktu na miejscu :-).

Polski Uniwersytet Wirtualny zaprasza na III edycję konferencji Akademia On-line pt. „Kreatywność w kształceniu zdalnym i funkcjonowaniu w Sieci”. Konferencja odbędzie się w dniach 5-6 kwietnia 2017 r. w siedzibie Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

Głównym organizatorem konferencji jest działający w strukturze AHE w Łodzi Polski Uniwersytet Wirtualny (PUW) — największa polska uczelnia kształcąca studentów w formule e-learningowej, mająca 15-letnie doświadczenie, z którego skorzystało już ponad 20 tysięcy absolwentów z całego świata. Wydarzenie konferencyjne pozwoli na interesującą wymianę opinii i doświadczeń o dorobku e-learningu, metodyce zdalnego nauczania, tworzeniu zasobów dydaktycznych, technikach motywowania i oceniania studentów, efektywności e-kursów, przygotowaniu dydaktycznym prowadzących zajęcia zdalne, zastosowaniu e-learningu w biznesie, a także umożliwi poszerzenie wiedzy i rozwinięcie kompetencji w wielu obszarach związanych ze zdalnym nauczaniem.

Obrady skoncentrowane będą wokół następujących zagadnień teoretycznych i praktycznych:

  • Dorobek e-learningu w Polsce,
  • Kierunki rozwoju e-learningu i nowe trendy,
  • Metodyka i technologie zdalnego nauczania,
  • Życie w Sieci i z Sieci,
  • E-learning akademicki versus e-learning w biznesie — miejsca wspólne i różnice,
  • Zastosowanie e-learningu w biznesie: grywalizacja, mobile learning, social learning, video learning, Virtual Realisty (VR), systemy wideokonferencyjne, najnowsze rozwiązania w zakresie korporacyjnych platform szkoleniowych.

Na konferencji szczególny nacisk będzie położony na prezentację dobrych praktyk w e-learningu. Przewidujemy zarówno tradycyjne wystąpienia jak i udział w warsztatach.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji na stronie: http://akademiaonline.puw.pl/

III Ogólnopolska Konferencja Akademia On-line
5 (100%) 4 głos[ów]