IT Future Awards – relacja

nagroda

 

W dniu 11.06.2014 r. na Warszawskim Stadionie Narodowym odbyła się pierwsza edycja targów IT – IT FUTURE EXPO. Podczas targów zaprezentowało się ponad 100 wystawców z całej Polski i Europy, a w ciągu całego dnia targowego wydarzenie odwiedziło ponad 1600 zwiedzających. Firma GroMar Sp z o.o. była jednym z wystawców. Podczas wydarzenia promowaliśmy nasze autorskie rozwiązania, w szczególnosci narzędzie do samodzielnego tworzenia szkoleń e-learningowych – LearnWay Editor.

Firma GroMar wzięła również udział w konkursie Liderzy IT 2014, w kategorii „Rozwiązania w chmurze/Cloud Computing Solutions”. Na Gali IT Future Awards, która odbyła się w dniu 10.06.2014r. nasi przedstawiciele odebrali Nominację do nagrody Liderzy IT. Promowane narzędzie – LearnWay Editor – zajęło ostatecznie drugie miejsce w swojej kategorii.

Ślicznie dziękujemy za głosy oddane na LearnWay Editor oraz za odwiedzenie naszego stoiska. Wierzymy, że podczas naszych spotkań z Państwem udało nam się chociaż wstępnie przekazać informacje o naszej ofercie oraz zachęcić do wypróbowania naszych autorskich rozwiązań.

Do zobaczenia za rok!

 

IT Future Awards – relacja
Oceń ten post