LearnWay Editor – mobilne szkolenia e-learningowe

LearnWay Editor - mobilne szkolenia e-learningowe

Jednym z ważnych aspektów funkcjonowania firm jest dobre wyszkolenie i odpowiedni poziom wiedzy pracowników. Zapewne wiesz, ile energii, czasu i pieniędzy kosztuje przygotowanie efektywnych szkoleń i z pewnością nie raz zastanawiałeś się, jak te koszty zmniejszyć i jak ułatwić proces strategii rozwoju pracowników i całej organizacji.

Odpowiedzią na zapotrzebowanie szkoleniowe w firmach jest oczywiście e-learning, czyli metoda szkoleń z użyciem sieci internetowych. Nie omówimy tutaj wszystkich możliwości e-learningu, a skupimy się na naszym autorskim, polskim projekcie – systemie LearnWay® Edytor – nowoczesnym i funkcjonalnym narzędziu umożliwiającym samodzielne tworzenie i aktualizację szkoleń e-learningowych.

LearnWay® Edytor powstał w odpowiedzi na duże zapotrzebowanie rynku w tej materii. Zaprojektowany został w taki sposób, aby każdy użytkownik komputera posiadający dostęp do systemu mógł samodzielnie, szybko i w prosty sposób tworzyć kontent e-learningowy.

Ta aplikacja webowa (dostępna online) może funkcjonować samodzielnie lub jako integralna część platformy LearnWay®, a klient ma gwarancję stałych aktualizacji, ciągłego rozwoju i szybkiej pomocy.

Edytor, o którym mowa, jest dostosowany do wielu rozdzielczości. Jest również – oczywiście – responsywny, dzięki czemu gwarantuje prawidłowe wyświetlanie generowanych szkoleń (również animacji) na urządzeniach mobilnych, takich jak tablety czy smartfony – w pionie i poziomie. Pozwala również przygotować dedykowane treści szkolenia pod konkretne urządzenie. Zawiera wiele narzędzi, które pozwalają tworzyć ćwiczenia i różnego rodzaju interakcje: testy wielokrotnego wyboru, grupowanie, sortowanie, łączenie liniami, inne. Zamieszczona w nim biblioteka posiada z kolei gotową do wykorzystania obszerną kolekcję grafik, animacji, gier i dźwięków, które pozwalają tworzyć zaawansowane graficznie szkolenia, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Multimedialność zbudowanych w edytorze szkoleń podnosi ich atrakcyjność dla użytkowników i tym samym zwiększa przyswajalność materiałów, czyli – efektywność szkoleń. Warto tutaj dodać, że odpowiednie przygotowanie interaktywnych treści nie wymaga zaawansowanych umiejętności technologicznych, co sprawia, że mogą obsługiwać je przeciętni użytkownicy komputerów. Interfejs LearnWay® Edytor jest intuicyjny i przygotowywany z zachowaniem standardów ergonomii pracy, aby zapewnić jak najwyższy komfort użytkowania, co też czyni.

W ostatnim czasie LearnWay® Editor wzbogacony został o kilka nowych elementów i funkcjonalności, o czym możesz przeczytać tu: https://gromar.eu/blog/2016/07/25/learnway-editor/.

Zapisz

LearnWay Editor – mobilne szkolenia e-learningowe
Oceń ten post