Nowe funkcjonalności Platformy LearnWay

Koniec wakacji to nie tylko początek szkoły ale także czas premier i nowości. Na dobry początek informacja o dwóch bardzo ciekawych funkcjonalnościach, które są już dostępne na Platformie LearnWay:

1. Konwerter plików PDF do formatu SCORM

Platforma LearnWay została rozbudowana o nową funkcjonalność – Konwerter plików PDF. Jest to moduł umożliwiający zamianę plików PDF na format SCORM 1.2. obsługiwany przez Platformę e-learningową. Administrator, Wykładowca lub inna osoba posiadająca odpowiednie uprawnienia umożliwiające dodawanie plików do Platformy, będzie mogła w prosty sposób zamienić materiał początkowo dodany jako PDF na postać prostego szkolenia e-learningowego osadzonego w Layout. Moduł daje użytkownikom wiele ciekawych możliwości samodzielnego zarządzania nowym szkoleniem, w tym możliwość ograniczenia czasowego na każdej stronie szkolenia, powiększanie i zmniejszanie tekstu, ustawianie zależności między szkoleniami itp. Plik SCORM otrzymany w wyniku konwersji ma jakość pliku bazowego. Jesteśmy przekonani, że nowa funkcjonalność będzie nieoceniona i bardzo przydatna dla naszych klientów.

2. Profile dostępu do Platformy LearnWay

Mimo tego, że jedną z zasad e-learningu jest jego dostępność przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę, to praktyka pokazuje, że w wielu przypadkach dostęp ten należy ograniczyć. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom rozwinęliśmy Platformę LearnWay o nową funkcjonalność, która umożliwia dokładne sterowanie dostępnością szkolenia dla uczestnika lub grupy uczestników. Administrator Platformy może ustawić profil dostępności w określone dni oraz godziny (np. 20-29.08 i 3-10.09 w godzinach 9-17). Daty i godziny są określane każdorazowo podczas dodawania użytkownika lub grupy użytkowników. Funkcjonalność ta zapewnia całkowitą kontrolę nad dostępem poszczególnych użytkowników w zakresie czasowym (dni i godziny).

Nowe funkcjonalności Platformy LearnWay
Oceń ten post