Online Educa Berlin – here we go again!

konferencja

Tak, tak, GroMar ponownie wyrusza na podbój Berlina. W tym roku również nie zabraknie nas na jednym z największych i najbardziej popularnych wydarzeń w branży, czyli konferencji Online Educa Berlin. Serdecznie zapraszamy na spotkanie na stoisku B38 –  szykujemy mnóstwo atrakcji!

 

Międzynarodowa konferencja – dlaczego warto tam być?

Wszelkie wyjazdy na konferencje, targi czy inne eventy, szczególnie te zagraniczne pomagają budować wizerunek firmy, ale i samego pracownika. To świetne miejsce na spotkania w cztery oczy ze swoimi klientami, możliwość nawiązania nowych kontaktów, czy zdobycie nowych doświadczeń. Takie wydarzenia często są źródłem inspiracji i pozwalają spojrzeć na codzienną pracę z innej perspektywy. I co najważniejsze, ocenić swoją ofertę świeżym okiem.

Nie ważne czy zgłaszasz się jako wystawca i prezentujesz swoje produkty na stoisku, czy jesteś uczestnikiem zwiedzającym stanowiska innych. W każdej z tych sytuacji możesz wynieść coś dla siebie.

Jak się przygotować?

Po pierwsze – wybierz odpowiedni event. Najlepiej taki, który dotyczy Twoje branży. Dla GroMar.eu są to dwie największe i najpopularniejsze konferencje dotyczące edukacji, nauczania online i nowoczesnych technologii, czyli Online Educa Berlin oraz Learning Technologies. Na obu z nich przetarliśmy już szlaki, a w tym oraz przyszłym roku wybieramy się na nie ponownie. Dzięki wyjazdowi na targi OEB 2017 nabraliśmy cennego doświadczenia, które pomogło nam przygotować się do tegorocznej edycji.

Po drugie – wybierz, co chcesz pokazać. Na konferencję warto jechać w konkretnym celu. Zazwyczaj jest to prezentacja usług i oferty firmy. Dlatego również tym razem, nie zabraknie jednej z naszych największych atrakcji, czyli zabawy VR. Wpadnijcie na nasze stoisko B38, aby przekonać się, jak wygląda wirtualna rzeczywistość według zespołu GroMar! To oczywiście nie wszystko, co przygotowaliśmy, ale nie możemy zdradzić wszystkiego 😉 Przyjdźcie i sprawdźcie sami! Będzie także mnóstwo gadżetów, atrakcje oraz specjalny konkurs, o którym już niebawem!

Po trzecie – baw się dobrze! Pamiętaj, żeby w całym ferworze przygotowań nie zapomnieć o dobrej zabawie. Nawiązywanie nowych kontaktów i relacji to też okazja, aby podejść do wszystkiego nieco bardziej na luzie. Warto trochę „poluzować krawat”, a może nawet oficjalny outfit zastąpić firmowymi koszulkami polo? Nie zapominając o profesjonalizmie warto postawić na spontaniczne relacje i cieszyć się po prostu rozmową. Przecież nawet rozmowy biznesowe można przekuć w przyjazną pogawędkę, prawda? 😉 Na targach najważniejszy jest kontakt z drugim człowiekiem. Potraktuj networking jako atrakcję, możliwość poznania ludzi z branży, ale i z całego świata. Zagraniczne konferencje to świetna okazja by nawiązać międzynarodowe kontakty, a co za tym idzie nawet długofalową współpracę?

GROMAR NA OEB 2018

Wybierasz się na targi OEB do Berlina? Zajrzyj na stoisko B38! Szukaj naszej czerwonej ścianki i wpadnij na rozmowę! Przypominamy także o konkursie, w którym możecie wygrać wejściówkę na targi – czas jeszcze tylko do 29 listopada!

A może już wiesz, że też będziesz na konferencji? Daj znać i umów spotkanie z naszymi ekspertami! Nie zabraknie niespodzianek – już teraz zapraszamy na stoisko B38!

 

Online Educa Berlin – here we go again!
5 (100%) 1 głos[ów]