PIERWSZY DZIEŃ TARGÓW EDUCA

GroMar dotarł do Berlina. Zaczęliśmy pierwszy dzień Targów. Urocza przedstawicielka płci pięknej naszej załogi z uśmiechem czeka na każdego Klienta.

Online Educa Berlin to konferencja poświęcona nowym technologiom oraz usługom wspierającym edukację i naukę. To wyjątkowe wydarzenie, na którym można spotkać ponad 2300 uczestników z ponad 100 krajów. To jedyna możliwość spotkać prawie 80 wystawców, począwszy od uznanych światowych liderów e-learningu, po wschodzące start-up’y EdTech. Targi odbywają się w Hotelu InterContinental. To tutaj znajdują się boxy wszystkich wystawców, w tym stoisko GroMar A31.

ZOBACZ JAK PREZENTUJEMY SIĘ NA TARGACH

Nasze stoisko jest podzielone na dwie sekcje. Pierwsza – to część główna. Tutaj znajduje się nasza „powitalna trybunka” na której wystawiliśmy specjalne gadżety dla uczestników targów. Na ekranie wyświetlamy filmik z animacjami, zawierający ofertę naszych usług. W głębi stoiska można zobaczyć naszą ognistoczerwoną ściankę, stanowisko pracy naszej załogi i mnóstwo folderów i ulotek z produktami GroMar.

ZOBACZ FILMIK, KTÓRY WYŚWIETLAMY NA TARGACH

Jedną z atrakcji, którą przygotowaliśmy dla uczestników targów jest specjalny filmik z animacjami. Zobaczcie go i Wy!

Przypominamy także o naszym konkursie internetowym i zachęcamy do udziału w ankiecie. 🙂 Do wygrania jedna z trzech atrakcyjnych nagród do wyboru!

PIERWSZY DZIEŃ TARGÓW EDUCA
5 (100%) 2 głos[ów]