Oferta na stanowisko GRAFIK / ILUSTRATOR

GroMar® jest dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą w branży informatycznej od 1999 roku. W 2011 roku znaleźliśmy się na 21 miejscu wśród 50 najszybciej rozwijających się firm technologicznych w centralnej Europie według rankingu „Deloitte Technology Fast 50 in Central Europe”. Specjalizujemy się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań e-learningowych, a misją naszej firmy jest propagowanie nowoczesnych form nauczania oraz oferowanie użytecznych narzędzi informatycznych, służących skutecznemu nauczaniu.

Zadania:

Projektowanie elementów graficznych dla szkoleń e-learningowych, w tym duży nacisk na tworzenie postaci.

Wymagania:

  • znajomość programów: Flash, Illustrator (grafika wektorowa)
  • tworzenie grafik z wykorzystaniem tabletu
  • zdolności plastyczne
  • kreatywność
  • wysokie poczucie estetyki, dbałość o szczegóły
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programów: InDesign i Photoshop
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • pracę w firmie będącej na 21. miejscu wśród najszybciej rozwijających się firm technologicznych w centralnej Europie („Deloitte Technology Fast 50 in Central Europe”)
  • zdobycie cennego doświadczenia w pracy z najnowszymi technologiami w młodym, prężnym i kreatywnym zespole
  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Rekrutacja przewiduje następujące etapy:

  1. Nadsyłanie CV + Portfolio
  2. Opcjonalnie – przygotowanie grafiki na wskazany temat
  3. Rozmowa rekrutacyjna

Ważne! Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny, mile widziane linki do zrealizowanych projektów) na adres: praca@gromar.eu z tytułem „Praca Grafik – Ilustrator”.

Do CV należy dołączyć oświadczenie:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GroMar® Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.

baza szkoleń
gotowych

My zawsze jesteśmy przygotowani na każdą okoliczność.

zamów demo

Zobacz na własne oczy jak działa platforma e-learningowa LearnWay.

case study

Kliknij i zobacz
w jaki sposób
my to robimy!

Aktualności

Zrealizuj swój pomysł z budżetem nawet 500 000 zł.

21 czerwca 2017

Zrealizuj swój pomysł i otrzymaj budżet na realizację projektu nawet do 500 000 zł. Możliwe udziały lub opcje na udziały w projekcie lub wynagrodzenie. Masz pomysł, ale brak Ci finansów, zespołu […]

Spotkanie partnerów projektu w Rydze

13 czerwca 2017

W dniach 01-02.06.2017 r. odbyło się kolejne spotkanie partnerów w projekcie ERASMUS+. Rozwój kompetencji mechaników osobowych pojazdów samochodowych z zakresu profesjonalnej obsługi klienta jako element wzrostu konkurencyjności na lokalnym rynku […]

Projektowanie grywalizacji w firmie

5 czerwca 2017

Co to jest? Zacznijmy od słowa „Grywalizacja”, na które składają się dwa krótsze: „gry” i „rywalizacja”. Gra wprowadza gracza w wykreowany świat, a więc i w konkretną tematykę (np. szkoleniową), […]