SAMODZIELNA KSIĘGOWA/SAMODZIELNY KSIĘGOWY

GroMar® jest dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą w branży informatycznej od 1999 roku. W 2011 roku znaleźliśmy się na 21 miejscu wśród 50 najszybciej rozwijających się firm technologicznych w centralnej Europie według rankingu „Deloitte Technology Fast 50 in Central Europe”. Specjalizujemy się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań e-learningowych, a misją naszej firmy jest propagowanie nowoczesnych form nauczania oraz oferowanie użytecznych narzędzi informatycznych, służących skutecznemu nauczaniu.

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska pracy:

Prowadzenie pełnej księgowości Spółki zgodnie z Ustawą o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego

Weryfikacja i księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami

Sporządzanie deklaracji PIT, CIT, VAT, JPK

Sporządzanie sprawozdań GUS, NBP itp.

Zamykanie roku obrachunkowego

mile widziana znajomość obsługi pakietu Comarch Optima

inne zadania księgowe oraz współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

co najmniej 5-letnie doświadczenie w działach finansowo-księgowych

biegła znajomość przepisów prawa w zakresie rachunkowości

umiejętność analitycznego myślenia oraz samodzielność w rozwiązywaniu problemów

otwartość na wdrażanie zmian i komunikatywność

wysoka kultura osobista, rzetelność i terminowość przy wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę

wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji i doświadczenia

praca w młodym, zgranym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz dostępny pod poniższym przyciskiem.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich wyżej wskazanych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko „Samodzielny księgowy” przez administratora danych – GroMar Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez wskazanego moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez wskazanego administratora danych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez poniższy formularz.