Spotkaj się z nami na targach LEARNING TECHNOLOGIES 2019!

Już za tydzień załoga GroMar po raz kolejny zaprezentuje się na targach i konferencji Learning Technologies w Londynie. To największe wydarzenie w sektorze edukacyjnym, które gromadzi ponad 200 wystawców i ponad 8500 uczestników z całego świata. Oprócz części wystawowej i spotkań przy stoiskach, odbędą się także warsztaty i prelekcje. Jedną z nich poprowadzą nasi eksperci.

Już pierwsze szlaki na londyńskiej konferencji zostały przetarte. Dlatego w tym roku, w ramach udziału w targach nasza drużyna specjalistów poprowadzi także jeden ze 150 wykładów, przewidzianych przez organizatorów Learning Technologies. Oprócz udziału w prelekcjach innych, tym razem to my podzielimy się zdobytą wiedzą, którą chcemy przekazać dalej. Wykład „Yes, we can! Challenges and solutions in CEE e-learning projects” odbędzie się 13 lutego, o godz. 11.00, w części Theatre 11. Jeśli wybieracie się na Learning Technologies serdecznie zapraszamy do wysłuchania naszej prelekcji!

O czym opowiemy? Przede wszystkim podzielimy się naszym doświadczeniem w tworzeniu projektów e-learningowych dla klientów z centralno-wschodniej Europy. Podyskutujemy o wyzwaniach, jakie nas spotkały oraz w jaki sposób udało nam się im sprostać. Więcej szczegółów znajdziecie w informacji prasowej na portalu newsowym poświęconym targom.

Oprócz wykładu i prezentacji, podczas Learning Technologies możecie nas spotkać na stoisku N24 w dniach 13-14.02.2019r. Targi to także jedna z nielicznych okazji, by przetestować nasz VR! Teraz jeszcze lepszy i jeszcze bardziej odrywający od rzeczywistości J Oprócz tego, nie zabraknie demo naszych systemów LearnWay i Edolando.com, fachowej konsultacji, a także animacji, ankiety i firmowych gadżetów. Zapraszamy na stoisko N24!

Jeśli chcecie śledzić na bieżąco nasze aktywności na targach w Londynie, koniecznie obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych!

Spotkaj się z nami na targach LEARNING TECHNOLOGIES 2019!
5 (100%) 1 głos[ów]