Targi Learning Technologies w Londynie

Wspominaliśmy, że kolejne targi już niebawem i oto one! Tym razem Załoga GroMar wybiera się do Londynu na specjalistyczne targi poświęcone nowym technologiom edukacyjnym.

Targi Learning Technologies odbywają się w Londynie i podobnie jak targi OEB stanowią połączenie części wystawowo-targowej oraz paneli dyskusyjnych. Konferencja potrwa dwa dni i odbędzie się w dniach 31 stycznia – 1 luty 2018r.

Na tym wyjątkowym wydarzeniu można spotkać ponad 8000 uczestników, 200 wystawców i wziąć udział w 150 bezpłatnych seminariach na temat rynku L&D. Podczas tegorocznej edycji będzie jeszcze więcej atrakcji dla miłośników e-learningu. W tym roku Learning Technologies zostało wzbogacone o część Learning & Skills tworząc największy program w całym sektorze szkoleniowym. Tym samym jest to jeden z najczęściej odwiedzanych i najszybciej rozwijających się eventów poświęconym technologiom nauczania.

Dla GroMaru będzie to kolejna okazja spotkania z klientem zagranicznym i zaprezentowania się na tamtejszym rynku. Pierwsze szlaki przetarte, wnioski z poprzednich targów przeanalizowane, można ruszać na podbój Londynu 🙂

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z naszymi ekspertami! Wpadnijcie na targi i znajdźcie nas na stoisku S3!

Będziemy promować różnorodność naszych produktów. Zaprezentujemy próbkę jednego z naszych szkoleń w wersji angielskiej i przedstawimy funkcjonalności Platformy LearnWay 3 dostosowane do klientów obcojęzycznych. Oczywiście nie zabraknie technologii VR i zabawy w pokoju wirtualnym, którą zmodyfikowaliśmy i ulepszyliśmy na bazie obserwacji podczas targów OEB. Podczas Learning Technologies również szykujemy specjalny konkurs z nagrodami, więc warto z nami porozmawiać!

Zachęcamy do obejrzenia filmiku promocyjnego, w którym zamieściliśmy szybki przegląd usług i możliwości naszej firmy, m.in. podgląd narzędzia LearnWay Editor. Zobaczcie jak łatwo i szybko można samodzielnie stworzyć materiał szkoleniowy!

Ale nie możemy zdradzić wszystkiego, wpadnijcie na stoisko S3 i zobaczcie sami! 🙂

 

 

Targi Learning Technologies w Londynie
5 (100%) 2 głos[ów]