facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

E-marketing

plan

mail

tablet

Cel szkolenia

E-marketing to jeden z ważniejszych obszarów promocji biznesu w nowoczesnym świecie. Wykorzystuje on Internet do prezentowania marki i/lub produktów, dzięki czemu liczba potencjalnych klientów, do których może dotrzeć, jest praktycznie niepoliczalna. Warto zatem poznać podstawowe narzędzia e-marketingu, a umożliwi to przygotowane przez nas nowoczesne szkolenie on-line, które ma na celu zaprezentowanie form standardowych i niestandardowych e-marketingu, z którymi można się spotkać w sieci. Uczestnik szkolenia, po zapoznaniu się z materiałami merytorycznymi, będzie umiał dobrać skuteczną formę e-reklamy do własnego biznesu.

Plan szkolenia

  1. Wprowadzenie
  2. Miejsce e-marketingu w zintegrowanej komunikacji marketingowej
  3. Standardowe narzędzia e-marketingu
  4. Niestandardowe narzędzia e-marketingu
  5. Test

Wyróżniki szkolenia

Graficzna forma szkolenia oraz prowadzący szkolenie tutor – animowany robot – to elementy nawiązujące do poruszanej tematyki i uatrakcyjniające kurs.

Dane liczbowe

  • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 89
  • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 5
  • Liczba interakcji – 23
  • Szacowany czas trwania szkolenia – 1h 45 min

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

kontakt

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

kontakt

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia