facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Savoir-vivre w biznesie

komiks

pytania

tablica

Cel szkolenia

Szkolenie adresowanie jest do osób, które chcą zdobyć lub rozszerzyć swoją wiedzę na temat dobrych manier w biznesie. Daje ono kursantowi możliwość poznania m.in. zasad dotyczących stroju biznesowego, precedencji czy prowadzenia rozmów telefonicznych i korespondencji. To znajomość savoir-vivre czyni z nas kulturalnych ludzi budzących szacunek innych, pomaga nawiązywać dobre relacje biznesowe, zawierać korzystne kontrakty oraz budować sukces firmy, dlatego warto zapoznać się z etykietą biznesową korzystając z naszego szkolenia.

Plan szkolenia

 1. Wstęp
 2. Strój biznesowy
 3. Powitanie
 4. Mowa ciała
 5. Wizytówki
 6. Precedencja
 7. Korespondencja
 8. Telefony
 9. Przyjęcia biznesowe
 10. Różnice kulturowe
 11. Quiz

Wyróżniki szkolenia

Atrakcyjne grafiki obrazujące dobre maniery pozwalają w łatwy sposób przyswoić sobie bardzo istotne informacje.

Dane liczbowe

 • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 87
 • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 7
 • Liczba interakcji – 19
 • Szacowany czas trwania szkolenia – 1 h 50 min

 

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

kontakt

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

kontakt

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia