facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

KNF zagadnienia prawne dla ubezpieczycieli majątkowych

kartki

ludzie

wykresy

Cel szkolenia

Celem szkolenia jest przygotowanie kandydata na agenta ubezpieczeniowego do egzaminu organizowanego przez zakłady ubezpieczeń. Agent ubezpieczeniowy powinien posiadać wiedzę na temat rynku ubezpieczeniowego, znać regulacje prawne dotyczące działalności ubezpieczeniowej i podstawowe pojęcia związane z prawem cywilnym. Te wszystkie informacje zawarte są w naszym kursie i przydadzą się ubezpieczycielowi życiowemu nie tylko podczas egzaminu, ale również na co dzień w jego pracy. Natomiast zaznajomienie się z zasadami etyki zawodowej, ich przestrzeganie i przekazywanie rzetelnych informacji pozwoli każdemu agentowi budować profesjonalny wizerunek i zaufanie wśród klientów.

Plan szkolenia

 1. Lekcja 00 – Wprowadzenie
 2. Lekcja 01 – Zawód: Agent ubezpieczeniowy i jego etyka zawodowa
 3. Lekcja 02 – Idea ubezpieczeń
 4. Lekcja 03 – Podmioty rynku ubezpieczeniowego
 5. Lekcja 04 – Podział ubezpieczeń według działów, grup i rodzajów
 6. Lekcja 05 – Podstawowe regulacje prawne dotyczące działalności ubezpieczeniowej
 7. Lekcja 06 – Zagadnienia ubezpieczeniowe – pojęcie ryzyka, sumy i wartości ubezpieczeń itp.
 8. Lekcja 07 – Podstawowe zagadnienia z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego
 9. Lekcja 08 – Zagadnienia związane ze zwalczaniem nieuczciwej konkurencji, ochroną danych osobowych i przeciwdziałaniem praniu pieniędzy
 10. Lekcja 09 – Wybrane zagadnienia związane z ubezpieczeniami majątkowo-osobowymi

Wyróżniki szkolenia

Szkolenie przedstawia zagadnienia prawne dla osób ubiegających się o uprawnienia agenta ubezpieczeniowego. Dzięki licznym, animowanym rozmowom prowadzących ze studentami szkolenie odpowiada na praktyczne pytania i  pozwala ugruntować wiedzę na temat ubezpieczeń.

Dane liczbowe

 • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 329
 • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 37
 • Liczba interakcji – 67
 • Liczba case study – 0
 • Szacowany czas trwania szkolenia – 5 h 30 min

 

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia