facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Ochrona danych osobowych

ogłoszenie

podział

książka

Cel szkolenia

Prawo do ochrony danych osobowych ma charakter powszechny, to znaczy, że przysługuje wszystkim, niezależnie od obywatelstwa, wieku i zdolności prawnych. We wszystkich formularzach, które wypełniamy, np. w banku, czy w Internecie, gdy zapisujemy się do subskrypcji newslettera, nawet w CV, które wysyłamy do potencjalnego pracodawcy musimy zaznaczyć lub zapisać formułę, że wyrażamy zgodę na przetwarzanie naszych danych osobowych. Jednak czy prawa i obowiązki z tym związane są zawsze oczywiste? Czy wiemy kto może, a kto nie przetwarzać nasze dane osobowe? Szkolenie ma na celu przybliżenie podstawowych pojęć związanych z danymi osobowych. Informacje w nim zawarte pozwolą także osobom, których praca wiąże się ze zbieraniem, przechowywaniem i udostępnianiem danych wykonywać obowiązki bez naruszania litery prawa.

Plan szkolenia

 1. Wprowadzenie
 2. Co to są dane osobowe?
 3. Przetwarzanie danych osobowych
 4. Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych
 5. Zasada przetwarzania danych osobowych przez agentów ubezpieczeniowych
 6. Test

Wyróżniki szkolenia

Wyjaśnienie pojęć związanych z ochroną danych osobowych na licznych przykładach popartych wyrokami sądu daje możliwość dogłębnego zapoznania się z tematem szkolenia.

Dane liczbowe

 • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 83
 • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 10
 • Liczba interakcji – 23
 • Liczba case study – 8
 • Szacowany czas trwania szkolenia – 1 h 30 min

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

kontakt

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

kontakt

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia