facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Prawo autorskie w Internecie

prawa

wykład

Utwory

Cel szkolenia

Kwestia łamania praw autorskich, szczególnie w dzisiejszej dobie Internetu, jest powszechna. Łamanie tych praw nie zawsze jest wynikiem celowego działania; często wynika z nieznajomości tematu. Konsekwencje prawne bywają jednak poważne i dotkliwe, a – jak wiadomo – nieznajomość prawa nie zwalnia z jego stosowania. Nasze szkolenie powstało w celu rozszerzenia i usystematyzowania wiedzy na temat praw autorskich w Internecie. Uczestnik kursu pozna zakres i przedmiot praw autorskich oraz konsekwencje wynikające z naruszania tych praw.

Plan szkolenia

  1. Podstawowe pojęcia
  2. Zakres i przedmiot praw autorskich
  3. Naruszenie praw autorskich
  4. Test końcowy

Wyróżniki szkolenia

Szkolenie fabularne, w którym pojawia się kilka postaci wypowiadających kwestie merytoryczne uatrakcyjnia sposób przekazania wiedzy. Wplecione w treści merytoryczne interaktywne ćwiczenia pozwalają użytkownikowi na bieżąco kontrolować poziom zdobywanej wiedzy i rozumienia tematu. Dzięki dołączonym ćwiczeniom uczestnicy szkolenia utrwalą wiedzę zawartą.

Dane liczbowe

  • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 70
  • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 8
  • Liczba interakcji – 12
  • Liczba case study – 1
  • Szacowany czas trwania szkolenia – 1 h 15 min

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

kontakt

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

kontakt

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia