facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Prawo bankowe

Organy

Rola banków

usługi

Cel szkolenia

Stabilne funkcjonowanie systemu bankowości jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania gospodarki każdego kraju. Stabilność ta wynika między innymi z podlegania i przestrzegania odrębnych regulacji prawnych, które zbiorczo możemy określić jako „prawo bankowe”. Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników branży finansowej, dla których znajomość tego prawa jest niezbędna. W trakcie kursu wyjaśnione zostaną kluczowe zagadnienia z zakresu prawa bankowego, przedstawiona zostanie rola banków we współczesnej gospodarce, zaprezentowany zostanie również system bankowości w Polsce. Uczestnik szkolenia zapozna się także z najważniejszymi regułami funkcjonowania banku komercyjnego.

Plan szkolenia

  1. Wprowadzenie
  2. Rola banków w gospodarce rynkowej
  3. Organizacja sektora bankowego w Polsce
  4. Zasady funkcjonowania banków w Polsce
  5. Test końcowy

Wyróżniki szkolenia

Wiele interakcji i liczne ćwiczenia pozwalają w łatwy sposób przyswoić wiedzę zawartą w kursie.

Dane liczbowe

  • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 98
  • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 11
  • Liczba interakcji – 31
  • Szacowany czas trwania szkolenia – 2 h

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

kontakt

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

kontakt

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia