facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Prawo pracy – jak przeciwdziałać mobbingowi?

rozmowa

przykłady

pytanie

Cel szkolenia

Jednym z problemów współczesnych czasów jest mobbing. Zdarzyć się może w każdej organizacji i dotknąć każdego pracownika, niezależnie od pełnionej przez niego funkcji. Aby móc rozpoznać to zjawisko, warto znać jego definicję i kryteria prawne. Nasze szkolenie umożliwia lepsze zrozumienie mechanizmu mobbingu, zachęca do przeciwdziałaniu jemu i pokazuje sposoby radzenia sobie z mobbingiem. Ukończenie kursu pozwoli poprawić świadomość prawną w tej dziedzinie i uzmysłowić osobie biorącej udział w szkoleniu, jak ogromne piętno mobbing odciska na psychice człowieka.

Plan szkolenia

 1. Wprowadzenie
 2. Czym jest mobbing
 3. Przeciwdziałanie mobbingowi
 4. Środki prewencyjne
 5. Wewnętrzna polityka antymobbingowa
 6. Autonomiczne porozumienie ramowe dotyczące nękania i przemocy w pracy
 7. Postępowanie dowodowe w sprawie o mobbing
 8. Skutki mobbingu
 9. Test końcowy

Wyróżniki szkolenia

Treść merytoryczna szkolenia została wpleciona w historię fabularną opowiadającą o odejściu z pracy osoby, która była mobbingowana. Fabuła kursu podnosi jego atrakcyjność, a liczne ćwiczenia pozwalają w łatwy sposób przyswoić wiedzę zawartą w szkoleniu.

Dane liczbowe

 • Całkowita liczba ekranów szkolenia –73
 • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 15
 • Liczba interakcji – 16
 • Szacowany czas trwania szkolenia – 1 h 30 min

 

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia