facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Zamówienia publiczne w budownictwie

dokumentowanie

zysk

Cel szkolenia

Szkolenie adresowane jest do osób zajmujących się zamówieniami publicznymi na roboty budowlane i dotyczy osób pracujących w instytucjach publicznych, administracji rządowej, jak również w  organizacjach pozarządowych. Nasze szkolenie pozwoli zapoznać się z całym procesem przygotowywania postępowania o zamówienie publiczne, począwszy od opisu przedmiotu zamówienia, przez określenie jego wartości, po specyfikację istotnych warunków zamówienia. Kurs umożliwi zatem każdemu, kto chce zgłębić tajniki zamówień publicznych w budownictwie, uporządkować sobie wiedzę w tym temacie i nabyć umiejętności niezbędne do prawidłowego prowadzenia działań związanych z realizacją zamówień publicznych na roboty budowlane.

Plan szkolenia

 1. Wprowadzenie
 2. Podstawowe pojęcia związane z tematyką zamówień publicznych na roboty budowlane
 3. Stosowanie ustawy Prawo zamówień publicznych
 4. Zasady udzielania zamówień
 5. Ogłoszenie zamówienia
 6. Zamawiający i wykonawcy
 7. Przygotowanie postępowania o zamówienie publiczne na roboty budowlane
 8. Tryby udzielania zamówień publicznych na roboty budowlane – procedury i przesłanki stosowania
 9. Rozstrzygnięcie postępowania o zamówienie publiczne na roboty budowlane
 10. Dokumentowanie postępowania o zamówienie publiczne na roboty budowlane
 11. Umowy w sprawach zamówień publicznych o roboty budowlane
 12. Test końcowy

Wyróżniki szkolenia

Fabuła szkolenia, oparta na wydarzeniach z życia firmy budowlanej, ma na celu w ciekawy sposób zapoznać się z ogromem informacji związanych z tematem zamówień publicznych w budownictwie.

Dane liczbowe

 • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 154
 • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 21
 • Liczba interakcji – 45
 • Szacowany czas trwania szkolenia – 4 h 30 min

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

kontakt

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

kontakt

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia