facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Gry i manipulacje handlowe

gra

milionerzy

rozmowa

Cel szkolenia

Celem szkolenia jest zaprezentowanie gier oraz manipulacji handlowych, jakie stosują partnerzy negocjacyjni, oraz nauczenie użytkownika, jak sobie z nimi radzić.  Dzięki takiemu rozszerzeniu kompetencji handlowych, wystawiony na próbę gry negocjator/uczestnik szkolenia będzie umiał postawić granicę w takich działaniach i nie da się sprowokować do zawarcia niekorzystnej oferty. Uczestnik szkolenia nauczy się zatem wygrywać, poprzez zawarcie korzystnych dla obu stron umów.

Plan szkolenia

 1. Dlaczego klienci grają?
 2. Reguły gry handlowej
 3. O co gramy? – stawka w grze
 4. Najczęściej spotykane gry handlowe
 5. Sposoby radzenia sobie z grami
 6. Test

Wyróżniki szkolenia

Scenki sytuacyjne zaprezentowane w szkoleniu stanowią tło do zaprezentowania przykładów gier i manipulacji stosowanych przez klientów. Dzięki temu uczestnik szybko i na długo zapamięta treści merytoryczne i będzie potrafił zastosować je w realnym życiu. Interaktywne ćwiczenia sprawdzą i utrwalą wiedzę w trakcie jej przyswajania.

Dane liczbowe

 • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 83
 • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 17
 • Liczba interakcji – 6
 • Liczba case study – 8
 • Szacowany czas trwania szkolenia – 1 h 30 min

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

kontakt

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

kontakt

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia