facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Nawiązywanie kontaktów handlowych

rozmowa

zeszyt

restauracja

Cel szkolenia

Szkolenie adresowane jest do handlowców, którzy chcą poznać techniki budowania swojego profesjonalnego wizerunku, gdyż jest on podstawą w dobrych relacjach handlowych. Celem kursu jest zaprezentowanie jego uczestnikowi skutecznych metod nawiązywania kontaktu bezpośredniego i telefonicznego z klientem. Nasze szkolenie daje wskazówki jak odpowiednio wykorzystać kontakt wzrokowy czy mowę ciała w relacjach z drugą stroną i pozwala zrozumieć znaczenie doboru odpowiedniego miejsca do rozmów handlowych. Dzięki zdobytej wiedzy na temat odpierania wymówek klienta oraz reakcji na blokowanie i unikanie rozmów, kursant będzie umiał poradzić sobie z trudną komunikacją między nim a klientem.

Plan szkolenia

 1. Wprowadzenie
 2. Mowa ciała pomagająca w kontaktach handlowych
 3. Najkorzystniejsze miejsca do rozmów z klientami
 4. Znaczenie kontaktu wzrokowego z klientami
 5. Odpieranie zastrzeżeń klientów i blokowanie unikania rozmów
 6. Nawiązywanie kontaktów handlowych przez telefon
 7. Techniki telefonicznego przebijania się przez „zaporę” sekretarską
 8. Postępowanie w sytuacji szybkiej odmowy klienta
 9. Skuteczne otwieranie rozmowy handlowej prze telefon
 10. Przygotowanie telefonicznej prezentacji oferty
 11. Test

Wyróżniki szkolenia

Treści szkolenia zaprezentowane zostały na tle scenek sytuacyjnych, co ułatwia zapamiętanie treści i podnosi wartość szkolenia. Liczne przykłady i ciekawe ćwiczenia również pozwalają w łatwiejszy sposób przyswoić wiedzę zawartą w kursie.

Dane liczbowe

 • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 118
 • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 31
 • Szacowany czas trwania szkolenia – 2 h 10 min

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

kontakt

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

kontakt

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia