facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Poznawanie potrzeb klientów

los

tabela

cechy

Cel szkolenia

Efektywna sprzedaż jest fundamentem, na którym opierają się firmy handlowe. Żeby efektywnie sprzedać, trzeba jednak poznać potrzeby klientów i zaproponować im rozwiązania na miarę ich potrzeb, dostosowane indywidualnie – każdy z nich jest bowiem inny i oczekuje innych relacji i współpracy. Dzięki temu kursowi każdy handlowiec rozwinie zdolność aktywnego słuchania, która jest kluczową cechą pozwalającą zindywidualizować podejście do klienta, a tym samym pokaże jak umiejętnie zadawać pytania handlowe, żeby przyniosły pozytywny skutek. Dzięki temu kursowi wzrośnie efektywność sprzedaży, co z kolei może przyczynić się do sukcesu firmy.

Plan szkolenia

 1. Wprowadzenie
 2. Techniki ułatwiające zrozumienie i odkrywanie potrzeb klientów
 3. Potrzeby firmowe i osobiste klientów
 4. Techniki zadawania właściwych pytań handlowych
 5. Techniki aktywnego słuchania wypowiedzi klientów
 6. Przygotowanie zestawu skutecznych pytań handlowych
 7. Poznawanie zasad postępowania z różnymi typami klientów
 8. Quiz

Wyróżniki szkolenia

Szkolenie zostało wzbogacone o liczne przykłady obrazujące prezentowane treści merytoryczne, dzięki czemu uczestnik szkolenia łatwiej zwizualizuje sobie przedstawiony materiał. Z kolei zawarte w szkoleniu ćwiczenia zaktywizują uczestnika i zachęcą do lepszego przyswajania wiedzy.

Dane liczbowe

 • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 93
 • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 23
 • Liczba interakcji – 12
 • Szacowany czas trwania szkolenia – 1 h 40 min

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia