facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Profesjonalna obsługa klienta – poziom podstawy

kosmos

astronauta

fakty

Cel szkolenia

Jak ważna jest profesjonalna obsługa klienta wiedzą przede wszystkim ci, którzy z klientami mają do czynienia na co dzień. Od profesjonalnego podejścia zależy nie tylko pozyskanie klienta czy zatrzymanie go, ale również uczynienie z niego lojalnego partnera, który będzie do nas wracać, potęgując zyski przedsiębiorstwa. Celem naszego szkolenia jest pokazanie, na czym polega profesjonalna obsługa klienta, która zaczyna się już w momencie nawiązywania kontaktu. Po skończonym kursie uczestnik bez problemu zbuduje pozytywny wizerunek pracownika obsługującego klienta, będzie umiał wykluczyć bariery przeszkadzające w utrzymaniu dobrych relacji z klientem i z powodzeniem będzie stosować odpowiednie techniki zadawania pytań, które przyczynią się do efektywnej komunikacji z klientem.

Plan szkolenia

  1. Wprowadzenie w tematykę
  2. Budowanie wizerunku pracownika obsługującego klienta
  3. Nawiązywanie pierwszego kontaktu z klientem
  4. Efektywna komunikacja z klientem
  5. Test

Wyróżniki szkolenia

Osadzenie szkolenia w scenerii kosmosu i spotkania z Obcymi z innych planet są idealną okazją do zaprezentowania tematyki kursu, którą jest obsługa klienta i wpływanie na kontakty z „Innymi”. Od profesjonalnej obsługi klienta, w przypadku naszego szkolenia, zależy nie tylko zysk, jaki mogą oni przynieść przedsiębiorstwu, ale równie zdrowie i życie naszego bohatera.

Dane liczbowe

  • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 60
  • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 13
  • Liczba interakcji – 12
  • Szacowany czas trwania szkolenia – 1h

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

kontakt

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

kontakt

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia