facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Profesjonalny wizerunek przez telefon

rozmowa

tablica

wizerunek

Cel szkolenia

Szkolenie adresowane jest do handlowców, którzy chcą nauczyć się budować profesjonalny wizerunek podczas prowadzenia rozmów telefonicznych. W szkoleniu przestawiony zostanie również temat znaczenia komunikacji niewerbalnej w telefonicznym kontakcie z klientem oraz możliwości operowania głosem. Uczestnik szkolenia zdobędzie także wiedzę, jak przeprowadzić przez telefon profesjonalną prezentację.

Plan szkolenia

 1. Wprowadzenie
 2. Zasady budowania profesjonalnego wizerunku firmy przez telefon.
 3. Niewerbalna komunikacja biznesowa przez telefon.
 4. Głos w rozmowach biznesowych przez telefon.
 5. Prezentacja telemarketera (sprzedawców) przez telefon.
 6. Prezentacja firmy przez telefon.
 7. Test

Wyróżniki szkolenia

Szkolenie wplecione zostało w fabułę, w której animowany dyrektor działu handlowego oraz dwaj zatrudniani przez nią pracownicy prezentują temat prowadzenia rozmów telefonicznych. Liczne ćwiczenia i interakcję pozwalają uczestnikowi przyswoić i jednocześnie sprawdzić swoją wiedzę.

Dane liczbowe

 • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 96
 • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 27
 • Liczba interakcji – 21
 • Szacowany czas trwania szkolenia – 1 h 45 min

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

kontakt

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

kontakt

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia