facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Rozpoczęcie rozmowy handlowej przez telefon

detektyw

biurko

podsumowanie

Cel szkolenia

Szkolenie adresowane jest do telemarketerów i handlowców, którzy chcą pogłębić wiedzę i rozwinąć umiejętności w zakresie prowadzenia handlowych rozmów telefonicznych. Celem szkolenia jest nauczenie kursanta odpowiednich reakcji na odmowę klienta oraz planowania rozmowy poprzez opracowanie skryptu. Liczne przykłady rozpoczęcia rozmów handlowych zaprezentowane w szkoleniu mają pomóc w ocenie ich skuteczności i utrwalić najbardziej skuteczne wzorce.

Plan szkolenia

 1. Wprowadzenie
 2. Początek telefonicznej rozmowy biznesowej
 3. Połączenie z klientem docelowym
 4. Otwarcie rozmowy handlowej
 5. Postępowanie przy odmowie
 6. Opracowanie skryptu
 7. Quiz

Wyróżniki szkolenia

Treść szkolenia wpleciona została w fabułę śledztwa detektywistycznego. Zaprezentowane przykłady zachowań mających miejsce podczas prowadzenia rozmów telefonicznych oraz wiele ćwiczeń uatrakcyjniają szkolenie i wyróżniają je na tle innych.

Dane liczbowe

 • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 73
 • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 13
 • Liczba interakcji – 6
 • Szacowany czas trwania szkolenia – 2 h 30 min

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

kontakt

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

kontakt

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia