facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Skuteczne przedstawianie cen i ich obrona

kobieta

prezentacja

rozmowa

Cel szkolenia

Jednym z niezwykle ważnych elementów rozmów handlowych jest przedstawienie ceny oferowanego produktu. Dla sprzedawcy istotne jest to, aby informację tę przekazać w sposób nieodstraszający klienta i zakończyć pertraktacje zawarciem umowy. Zatem, aby pomóc handlowcom w skutecznej i efektywnej sprzedaży, powstało nasze szkolenie. Korzystając z wiedzy w nim zawartej, każdy handlowiec będzie wiedział jak przedstawiać cenę i jej bronić, by prowadzona rozmowa nie zakończyła się niepowodzeniem. Kurs ten pozwoli również zaznajomić się z technikami negocjowania cen i zasadami minimalizowania rabatów.

Plan szkolenia

  1. Wprowadzenie
  2. Jak skutecznie prezentować ceny
  3. Czy cena jest faktycznie najważniejsza?
  4. Jak negocjować i targować się z satysfakcją?
  5. Test końcowy

Wyróżniki szkolenia

W szkoleniu pojawiają się animowani bohaterowie oraz tutorka, którzy prowadzą uczestnika szkolenia przez merytoryczne treści, a grafiki zamieszczone w szkoleniu pozwalają lepiej je zapamiętać. Liczne ćwiczenia angażują użytkownika i sprawdzają jego wiedzę w podanym zakresie.

Dane liczbowe

  • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 83
  • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 7
  • Liczba interakcji – 10
  • Liczba case study – 4
  • Szacowany czas trwania szkolenia – 1 h 20 min

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia