facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Prowadzenie trudnych rozmów telefonicznych

Cel szkolenia

Rozmowy telefoniczne nie zawsze bywają łatwe. Szkolenie to adresowane jest głównie do telemarketerów i handlowców, którzy chcą rozwinąć umiejętności prowadzenia trudnych rozmów telefonicznych. W swojej pracy często spotykają się oni z różnymi przypadkami niełatwych konwersacji, w których dominującą rolę wiodą emocje. Dobrze byłoby zatem, aby w takich sytuacjach potrafili przeprowadzić dialog i zamienić trudną rozmowę w łatwą. Nasz kurs ma na celu pomóc w zdobyciu tej kompetencji. Charakterystyka osobowości klientów i liczne przykłady zaprezentowane w szkoleniu mają za zadanie wypracować u uczestnika kursu najbardziej skuteczne zachowania podczas prowadzenia trudnych rozmów telefonicznych.

Plan szkolenia

  1. Wprowadzenie
  2. Rodzaje trudnych rozmów telefonicznych
  3. Typologia trudnych klientów
  4. Zrób sobie trudnego klienta – zachowania telemarketera
  5. Znaczenie parajęzyka
  6. Quiz

Wyróżniki szkolenia

Zaawansowane grafiki prezentujące fabularną akcję szkolenia, która rozgrywa się na dworcu kolejowym, wzbogacają i uatrakcyjniają kurs. Liczne przykłady zachowań podczas rozmowy telefonicznej oraz ćwiczenia interaktywne ułatwiają przyswojenie i zapamiętanie treści szkolenia.

Dane liczbowe

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

kontakt

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

kontakt

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia