facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Telefoniczne rozpoznawanie potrzeb klientów

kobieta

skrzyżwoanie

ludzie

Cel szkolenia

Jednym z ważniejszych elementów pracy telemarketera powinno być rozpoznawanie potrzeb klienta. Niestety, często jest on pomijany. Telemarketerzy najczęściej nie wprowadzają klienta do rozmowy, nie słuchają tego, co rozmówca ma do powiedzenia i mówią jedynie swoje wyuczone kwestie. Nasze szkolenie zaprojektowane zostało w ten sposób, aby zmienić to błędne podejście i pokazać właściwe zachowania prowadzące do efektywniejszej rozmowy z klientem. Dzięki zawartym w szkoleniu materiałom każdy telemarketer i/lub handlowiec może rozwinąć swoją zdolność umiejętnego słuchania, która jest kluczową cechą w tych zawodach. Kurs pozwoli również zastanowić się nad własnymi mocnymi i słabymi stronami oraz zaplanować poszczególne kroki działania prowadzące do zmiany zachowań.

Plan szkolenia

  1. Wprowadzenie
  2. Techniki zadawania pytań
  3. Aktywne słuchanie odpowiedzi
  4. Pozytywne podsumowanie
  5. Quiz

Wyróżniki szkolenia

Liczne przykłady sposobów zadawania pytań podczas rozmowy telefonicznej oraz ćwiczenia pozwalające sprawdzić umiejętność tworzenia tych pytań samodzielnie przez użytkownika pozwolą w szybkim tempie przyswoić wiedzę i umiejętności, aby wykorzystać je w pracy telemarketera.

Dane liczbowe

  • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 65
  • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 17
  • Liczba interakcji – 13
  • Liczba case study – 8
  • Szacowany czas trwania szkolenia – 1 h 10 min

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia