facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

LibreOffice Calc. Poziom podstawowy

Libre Office

ekran

arkusz

Cel szkolenia

Szkolenie zostało przygotowane z myślą o osobach rozpoczynających swoją pracę z aplikacją LibreOffice Calc. Celem kursu jest przekazanie uczestnikowi podstawowej wiedzy, aby mógł on pracować z arkuszem kalkulacyjnych, korzystając z podstawowych funkcji programu.

Plan szkolenia

 1. Zastosowanie programu, budowa okna roboczego
 2. Zastosowanie programu, budowa okna roboczego –Test
 3. Tworzenie, zapisywanie i otwieranie skoroszytów
 4. Tworzenie, zapisywanie i otwieranie skoroszytów – Test
 5. Poruszanie się po arkuszu. Zaznaczanie komórek
 6. Poruszanie się po arkuszu. Zaznaczanie komórek – Test
 7. Praca z arkuszem
 8. Praca z arkuszem – Test
 9. Wprowadzanie i edytowanie danych. Formatowanie danych i komórek
 10. Wprowadzanie i edytowanie danych. Formatowanie danych i komórek – Test
 11. Praca z kolumnami i wierszami
 12. Praca z kolumnami i wierszami – Test
 13. Inne przydatne funkcje programu Calc
 14. Inne przydatne funkcje programu Calc – Test
 15. Formuły i funkcje w programie Calc
 16. Formuły i funkcje w programie Calc – Test
 17. Filtrowanie danych
 18. Filtrowanie danych – Test
 19. Wykresy – Test
 20. Drukowanie i eksportowanie dokumentu
 21. Drukowanie i eksportowanie dokumentu – Test

Wyróżniki szkolenia

Szkolenie stanowi symulację pracy z programem LibreOffice Calc. Dzięki takiemu rozwiązaniu uczestnik szkolenia ma wrażenie, że korzysta z rzeczywistej aplikacji i łatwo uczy się obsługi programu w praktyce. Dodatkową pomoc stanowi lektor, który pozwala uczestnikowi szkolenia skupiać się na wykonywanych działaniach. Pytania testowe po każdej lekcji kursu pozwalają na ugruntowanie zdobywanej wiedzy.

Dane liczbowe

 • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 200
 • Liczba symulacji – całe szkolenie jest symulacją
 • Szacowany czas trwania szkolenia – 3 h 10 min

 

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

kontakt

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

kontakt

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia