facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

LibreOffice Impress. Poziom podstawowy

LibreOffice Impress

Ramka

slajdy

Cel szkolenia

Szkolenie zostało przygotowane z myślą o osobach rozpoczynających swoją pracę z programem LibreOffice Impress. Celem kursu jest przekazanie uczestnikowi podstawowej wiedzy o programie, pozwalającej na tworzenie prostych prezentacji zawierających teksty oraz elementy graficzne.

Plan szkolenia

 1. Zastosowanie programu, budowa okna roboczego
 2. Zastosowanie i budowa programu – Test
 3. Tworzenie prezentacji
 4. Tworzenie prezentacji – Test
 5. Poprawianie wyglądu prezentacji
 6. Poprawianie wyglądu prezentacji – Test
 7. Ustawienia przejść i czasu prezentacji. Uruchomienie prezentacji
 8. Ustawienia przejść i czasu prezentacji. Uruchomienie prezentacji – Test
 9. Drukowanie i eksportowanie
 10. Drukowanie i eksportowanie – Test

Wyróżniki szkolenia

Całe szkolenie oparte jest na symulacji pracy w programie LibreOffice Impress. Dzięki temu uczestnik szkolenia ma poczucie, że korzysta z rzeczywistej aplikacji. Pytania testowe po każdej lekcji kursu pozwalają na ugruntowanie zdobywanej wiedzy i pozwalają sprawdzić na jakim poziomie została opanowana treść szkolenia.

Dane liczbowe

 • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 117
 • Liczba symulacji – całe szkolenie jest symulacją
 • Szacowany czas trwania szkolenia –2 h

 

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia