facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

LibreOffice Writer. Poziom podstawowy

LibreOffice Writer

skróty

znaki specjalne

Cel szkolenia

Szkolenie zostało przygotowane z myślą o osobach rozpoczynających swoją pracę z programem LibreOffice Writer. Celem kursu jest przekazanie uczestnikowi podstawowej wiedzy o programie, aby mógł on stworzyć prosty dokument tekstowy, który oprócz tekstu zawierałby też obrazy i tabele.

Plan szkolenia

 1. Zastosowanie i budowa programu LibreOffice Writer
 2. Zastosowanie i budowa programu LibreOffice Writer – Test
 3. Otwieranie i zapisywanie dokumentu. Hasło
 4. Otwieranie i zapisywanie dokumentu. Hasło – Test
 5. Praca z tekstem
 6. Praca z tekstem – Test
 7. Inne opcje edytora tekstu
 8. Inne opcje edytora tekstu – Test
 9. Praca z tabelami
 10. Praca z tabelami – Test
 11. Ustawienia strony. Nagłówek i stopka
 12. Ustawienia strony. Nagłówek i stopka – Test
 13. Drukowanie i eksportowanie
 14. Drukowanie i eksportowanie – Test
 15. Pomoc programu Writer
 16. Pomoc programu Writer – Test

Wyróżniki szkolenia

Szkolenie jest symulacją pracy w programie LibreOffice Writer. Dzięki temu uczestnik szkolenia ma poczucie, że korzysta z rzeczywistej aplikacji. Pytania testowe po każdej lekcji kursu pozwalają na ugruntowanie zdobywanej wiedzy, a także sprawdzają poziom opanowania szkolenia.

Dane liczbowe

 • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 146
 • Liczba symulacji – całe szkolenie jest symulacją
 • Szacowany czas trwania szkolenia –2 h 10min

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

kontakt

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

kontakt

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia