facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Microsoft Excel 2007. Poziom średnio zaawansowany

excel

arkusz

komórka

Cel szkolenia

Szkolenie adresowanie jest do osób, które korzystają już z programu Microsoft Excel 2007, ale chcą zwiększyć swoje umiejętności i poznać nowe możliwości tej aplikacji. Zadaniem szkolenia jest rozwinięcie wiedzy użytkownika obsługującego program MS Excel 2007 w stopniu średnio zaawansowanym. Twórcy tego szkolenia wzięli sobie za cel usprawnienie umiejętności posługiwania się programem poprzez wprowadzenie zagadnień związanych z adresowaniem komórek, inspekcją formuł czy tworzeniem tabeli przestawnych.

Plan szkolenia

 1. Sposoby adresowania
 2. Sposoby adresowania – Test
 3. Przegląd funkcji
 4. Przegląd funkcji – Test
 5. Inspekcja formuł
 6. . Inspekcja formuł – Test
 7. Sprawdzanie poprawności danych
 8. Sprawdzanie poprawności danych – Test
 9. Funkcja „Wklej specjalnie”
 10. Funkcja „Wklej specjalnie” – Test
 11. Blokowanie nagłówków kolumn i wierszy
 12. Blokowanie nagłówków kolumn i wierszy – Test
 13. Tabele i wykresy przestawne
 14. Tabele i wykresy przestawne – Test
 15. Test końcowy

Wyróżniki szkolenia

Całe szkolenie jest symulacją, dzięki temu uczestnik szkolenia ma poczucie, że korzysta z rzeczywistej aplikacji. Pytania testowe po każdej lekcji kursu pozwalają na ugruntowanie zdobywanej wiedzy i sprawdzają na jakim poziomie została opanowana treść szkolenia.

Dane liczbowe

 • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 182
 • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych  – 30
 • Liczba symulacji – całe szkolenie jest symulacją
 • Szacowany czas trwania szkolenia – 2 h 55 min

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

kontakt

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

kontakt

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia