facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Microsoft PowerPoint 2010 – poziom podstawowy

slajd

wybór

prezentacja

Cel szkolenia

Celem szkolenia jest zapoznanie kursanta z programem MS PowerPoint 2010, aby przy użyciu tej aplikacji, potrafił przygotować prostą prezentację. Tutorka występując w szkoleniu dokładnie, krok po kroku, opowiada o poszczególnych narzędziach programu i szczegółowo tłumaczy ich użycie. Zastosowanie w szkoleniu symulacji pracy w programie oraz liczne ćwiczenia pozwalają na zdobycie praktycznej umiejętności pracy z tą aplikacją.

Plan szkolenia

 1. Zastosowanie programu. Budowa okna roboczego
 2. Tworzenie prezentacji
 3. Narzędzia główne
 4. Pokaz slajdów
 5. Zapisywanie prezentacji
 6. Podgląd wydruku i drukowanie slajdów
 7. Nowości w PowerPoint 2010
 8. Test końcowy

Wyróżniki szkolenia

Szkolenie jest symulacją pracy w programie MS PowerPoint 2010. Dzięki takiej budowie szkolenia uczestnik ma wrażenie, że korzysta z rzeczywistej aplikacji. Pytania testowe po każdej lekcji kursu pozwalają na ugruntowanie zdobywanej wiedzy i sprawdzają na jakim poziomie została opanowana treść szkolenia.

Dane liczbowe

 • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 96
 • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 4
 • Liczba symulacji – całe szkolenie jest symulacją
 • Szacowany czas trwania szkolenia (przyjmuje się 1-2 minuty na ekran) – 1 h 30 min

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

kontakt

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

kontakt

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia