facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Microsoft Word 2010 – poziom podstawowy

Microsoft Word 2010

skróty

zapis

Cel szkolenia

Szkolenie daje możliwość zapoznania się podstawowymi funkcjami programu MS Word 2010, w celu zdobycia umiejętności tworzenia prostych dokumentów tekstowych, przy wykorzystaniu dostępnych możliwości formatowania i funkcjonalności umożliwiających pracę z tekstem. Dzięki takiej budowie szkolenia jego uczestnik ma możliwość poszerzyć i ugruntować swoją wiedzę z zakresu obsługi programu MS Word 2010 poprzez liczne ćwiczenia oraz interakcje, które zostały wplecione pomiędzy kolejno omawiane zagadnienia.

Plan szkolenia

 1. Zastosowanie programu MS Word. Budowa okna roboczego
 2. .Podstawowe operacje na dokumencie
 3. Wprowadzanie tekstu, nawigacja po dokumencie. Zaznaczanie tekstu
 4. Kopiowanie, wycinanie i wklejanie tekstu. Cofanie zmian
 5. Formatowanie tekstu
 6. Nagłówki i stopki. Spis treści
 7. Test końcowy

Wyróżniki szkolenia

Szkolenie jest symulacją, dzięki czemu uczestnik biorący w nim udział ma wrażenie, że korzysta z rzeczywistej aplikacji. Szkolenie dostępne jest w wersji z lektorem, co pozwala uczestnikowi kursu skupić się na stronie wizualnej szkolenia i tym samym lepiej zaznajomić z narzędziami programu. Liczne ćwiczenia wplecione pomiędzy kolejno omawiane zagadnienia oraz interakcje mają na celu utrwalić zdobywane podczas szkolenia umiejętności.

Dane liczbowe

 • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 98
 • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 21
 • Liczba symulacji – całe szkolenie jest symulacją
 • Szacowany czas trwania szkolenia – 1 h 30 min

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia