facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

OpenOffice Calc

OpenOffice Calc

wykład

arkusz

Cel szkolenia

Szkolenie przygotowane zostało z myślą o osobach rozpoczynających swoją pracę z aplikacją OpenOffice Calc. Celem kursu jest przekazanie uczestnikowi podstawowej wiedzy w tym zkreie, aby mógł on pracować z arkuszem kalkulacyjnych, korzystając z podstawowych funkcji programu.

Plan szkolenia

 1. Przeznaczenie i budowa programu OpenOffice Calc
 2. Otwieranie i zapisywanie skoroszytów
 3. Poruszanie się po arkuszu. Zaznaczanie komórek
 4. Wprowadzanie danych do komórek
 5. Operacje na wierszach i kolumnach
 6. Praca z arkuszami
 7. Formatowanie komórek
 8. Kopiowanie, wycinanie komórek
 9. Serie danych
 10. Formuły w programie Calc
 11. Funkcje w arkuszu kalkulacyjnym Calc
 12. Test końcowy

Wyróżniki szkolenia

Szkolenie oparte jest na licznych interakcjach, dzięki czemu uczestnik szkolenia może zapoznać się z działaniem programu OpenOffice Calc. Duża liczba ćwiczeń po każdej lekcji kursu pozwala na ugruntowanie zdobywanej wiedzy, a test końcowy sprawdza, na jakim poziomie została opanowana treść całego szkolenia.

Dane liczbowe

 • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 184
 • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 48
 • Liczba interakcji (symulacji) – 20
 • Liczba case study – 14
 • Szacowany czas trwania szkolenia – 3 h 10 min

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

kontakt

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

kontakt

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia