facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

OpenOffice Impress

OpenOffice Impress

slajd

efekty

Cel szkolenia

Szkolenie zostało przygotowane z myślą o osobach rozpoczynających swoją pracę z aplikacją OpenOffice Impress. Celem kursu jest przekazanie uczestnikowi podstawowej wiedzy, aby mógł on stworzyć prostą prezentację, która – oprócz tekstu – może również zawierać elementy graficzne.

Plan szkolenia

 1. Zastosowanie i budowa programu OpenOffice Impress
 2. Tworzenie prezentacji
 3. Poprawianie wyglądu slajdów w prezentacji
 4. Ustawienie przejść i czasu prezentacji
 5. Drukowanie
 6. Test końcowy

Wyróżniki szkolenia

Szkolenie oparte jest na licznych interakcjach symulujących pracę w programie, dzięki czemu uczestnik szkolenia lepiej może zaznajomić się z programem OpenOffice Impress. Duża ilość ćwiczeń po każdej lekcji kursu pozwala na ugruntowanie zdobywanej wiedzy, a test końcowy sprawdza na jakim poziomie została opanowana treść całego szkolenia.

Dane liczbowe

 • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 94
 • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 21
 • Liczba filmów – 0
 • Liczba interakcji (symulacji) – 25
 • Liczba case study – 0
 • Szacowany czas trwania szkolenia – 1 h 40 min

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

kontakt

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

kontakt

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia