facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Podstawy obsługi GIMP

GIMP

zagadnienia

efekt

Cel szkolenia

Celem szkolenia jest zapoznanie kursanta z graficznym programem GIMP. Dzięki jego znajomości będzie mógł swobodnie korzystać z funkcji programu, takich jak edycja grafik czy retusz zdjęć. Tutor prowadzący szkolenie prezentuje poszczególne zagadnienia i szczegółowo tłumaczy sposób korzystania z narzędzi programu. Zastosowanie symulacji pozwala użytkownikowi na dokładne poznanie programu w sposób praktyczny.

Plan szkolenia

 1. Wprowadzenie do programu Gimp
 2. Tworzenie prostych ilustracji złożonych
 3. Narzędzia selekcji
 4. Stosowanie filtrów
 5. Praca z warstwami
 6. Przekształcenia
 7. Efekty
 8. Retusz zdjęć
 9. Test końcowy

Wyróżniki szkolenia

Dzięki zastosowaniu symulacji pracy z programem uczestnik ma poczucie pracy bezpośrednio na programie. Daje to bardzo dobre wyniki w praktycznej nauce oprogramowania.

Dane liczbowe

 • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 130
 • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 16
 • Liczba symulacji – całe szkolenie jest symulacją
 • Szacowany czas trwania szkolenia – 2 h 10 min

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

kontakt

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

kontakt

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia