facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Decyzje menedżerskie – jak je podejmować?

zysk

opisy

gra

Cel szkolenia

Podejmowanie decyzji jest nieodzownym elementem pracy menedżera. Decyzje te często wpływają znacząco na losy całej organizacji, warto więc zatem zastanowić się, czy jest możliwe usprawnienie tego procesu – podejmowanie bardziej trafnych decyzji, w krótszym czasie. Nasze szkolenie pokazuje, że sztuka podejmowania decyzji polega na doborze i adaptacji najbardziej odpowiednich narzędzi wspomagających proces podejmowania decyzji. W trakcie szkolenia uczestnik dowie się więc jak wygląda przebieg procesu podejmowania decyzji, jakimi narzędziami się w nim posługiwać oraz jakie efekty i ograniczenia mogą przynieść.

Plan szkolenia

  1. Istota decyzji menadżerskich
  2. Przebieg procesu podejmowania decyzji
  3. Narzędzia pomagające w podejmowaniu decyzji
  4. Ograniczenia i efekty zastosowania narzędzi wspomagających podejmowanie decyzji menadżerskich
  5. Test

Wyróżniki szkolenia

Merytoryka oparta została na fabularnej historii, której bohaterką jest prezes firmy szkoleniowej. Tak zbudowane szkolenie sprawi, że uczestnicy łatwiej i szybciej przyswoją prezentowane treści. Liczne ćwiczenia zaangażują użytkownika i pozwolą mu powtórzyć i utrwalić wiedzę zawartą w kursie.

Dane liczbowe

  • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 66
  • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 15
  • Liczba interakcji – 5
  • Szacowany czas trwania szkolenia – 1,15 h

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

kontakt

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

kontakt

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia