facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Delegowanie zadań i uprawnień

biznesmen

połączenie

rozmowa

Cel szkolenia

Delegowanie zadań jest trudną sztuką i wielu kierowników ma opory przed stosowaniem go w praktyce mimo tego, że pozwala ono zbudować wzajemne i pozytywne relacje w zespole. Szkolenie to ma pomóc menedżerowi zrozumieć, iż delegowanie ułatwia pracę jemu oraz całemu zespołowi. Kurs ten daje możliwość nauczenia się z kim, w jakich sytuacjach i na jakich warunkach można podzielić się zadaniami, by efekt tej współpracy okazał się sukcesem dla obu stron.

Plan szkolenia

 1. Wprowadzenie
 2. Odpowiednie warunki delegowania.
 3. Różnice w delegowaniu zadań i uprawnień.
 4. Typy delegowania.
 5. Komu należy delegować zadania?
 6. Błędy popełniane w delegowaniu.
 7. Quiz

Wyróżniki szkolenia

Liczne scenki sytuacyjne pomagają przybliżyć tematykę i lepiej zrozumieć treść szkolenia. Poprzez praktyczne działania i wykonywanie ćwiczeń uczestnik kursu ma możliwość w efektywny sposób przyswoić wiedzę.

Dane liczbowe

 • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 72
 • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 17
 • Liczba interakcji – 15
 • Liczba case study – 4
 • Szacowany czas trwania szkolenia – 1 h 30 min

 

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia