nowości

Nowa platforma learnway 3.0

Najnowsza wersja platformy dostosowana m.in do urządzeń mobilnych. Sprawdź!

Nowy Learnway Editor

Najnowsza wersja edytora pozwala ma tworzenie szkoleń e-learningowych również na urządzenia mobilne. Sprawdź.

nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 90 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIEInteligencja społeczna

kobieta

mnich

połączenie

Cel szkolenia

Szkolenie adresowanie jest dla każdego, kto chce zdobyć praktyczną wiedzę z zakresu inteligencji społecznej, która ma duże znaczenie w relacjach z innymi ludźmi oraz ogromny wpływ na  sukces w życiu zawodowym i osobistym. Celem szkolenia jest rozwinięcie u kursanta samoświadomości, samokontroli i automotywacji, które są  środkami do osiągnięcia tego sukcesu.  Uczestnik szkolenia dowie się również, jak efektywnie rozwiązywać konflikty. W trakcie szkolenia uczestnik pozna także pojęcie empatii i nauczy się wykorzystywać kompetencje inteligencji społecznej do pracy w zespole.

Plan szkolenia

 1. Wprowadzenie
 2. Rodzaje inteligencji
 3. Inteligencja emocjonalna
 4. Kompetencje inteligencji społecznej
 5. Inteligencja społeczna w praktyce
 6. Test końcowy

Wyróżniki szkolenia

Fabuła szkolenia oparta została na zasadzie znanego teleturnieju „Wielka Gra”, w którym uczestnik szkolenia jest głównym graczem. Pomysł ten jest ciekawym rozwiązaniem, pozwalającym kursantowi na sprawdzenie i pogłębienie swojej wiedzy w temacie inteligencji społecznej.

Dane liczbowe

 • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 179
 • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 32
 • Liczba interakcji – 45
 • Liczba case study – 1
 • Szacowany czas trwania szkolenia – 2 h 40 min

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

Dzięki zakupionym w GroMarze szkoleniom BHP szybko i sprawnie szkolimy naszych pracowników z dużo większą efektywnością niż miało to miejsce do tej pory.

Piotr

TZMO

pozostałe usługi

Pigułki wiedzy

Krótkie, skondensowane tematycznie szkolenia multimedialne.

 

Szkolenia dedykowane

Szkolenia e-learningowe dostosowane do potrzeb Twojej firmy.

Edytor szkoleń

Narzędzie do tworzenia i edycji szkoleń e-learningowych.

skontaktuj się z nami

 

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.