facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Komunikacja i współpraca międzykulturowa

mafia

cywilizacja

uprzedzenia

— ROW —


Cel szkolenia

Szkolenie adresowane jest do osób, które chcą rozwijać swoje kompetencje międzykulturowe. Jest to cecha przydatna w środowisku pracy, gdy nasi współpracownicy są przedstawicielami różnych kultur. Zrozumienie różnic międzykulturowych pomaga zorganizować działanie firm tak, aby możliwa była niekonfliktowa współpraca. Dzięki wzajemnemu poszanowaniu kultury, tradycji, zwyczajów czy języka, łatwiej jest o porozumienie. Kontakt z innymi kulturami prowadzi w efekcie do lepszego poznania siebie i do rozwoju osobistego. Kurs ten ma pomóc zrozumieć uczestnikowi, że należy budować postawę otwartą i tolerancyjną wobec innych.

Plan szkolenia

 1. Wprowadzenie
 2. Różnorodność kulturowa – geograficzna i organizacyjna
 3. Stereotypy – jak postrzegamy siebie, a jak innych ludzi
 4. Uprzedzenia – rasowe, wyznaniowe, kulturowe
 5. Dyskryminacja – ze względu na płeć czy kolor skóry
 6. Szok kulturowy
 7. Problematyka komunikacji międzykulturowej – międzypaństwowa, międzykontynen-talna
 8. Zrozumienie różnic międzykulturowych
 9. Narzędzia komunikacji międzykulturowej
 10. Pozytywne aspekty współpracy i komunikacji międzykulturowej
 11. Bariery współpracy i komunikacji międzykulturowej
 12. Test końcowy

Wyróżniki szkolenia

Postać tutora, nawiązująca do włoskiego Ala Capone, który dzieli się swoją wiedzą praktyczną, jest bardzo trafnym pomysłem urozmaicającym szkolenie. Liczne przykłady i atrakcyjne grafiki przybliżają tematykę i pozwalają lepiej zrozumieć treść szkolenia.

Dane liczbowe

 • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 73
 • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 7
 • Liczba interakcji – 7
 • Szacowany czas trwania szkolenia – 1 h 40 min

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia