facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Motywowanie pozafinansowe pracowników

rozmowa

ludzie

kawiarnia

Cel szkolenia

Sztuka właściwego motywowania polega na wyznaczeniu odpowiedniego kierunku prowadzącego do zamierzonych wyników i upragnionej nagrody. A zatem jeśli chcemy, aby pracownicy podnosili swoją wydajność, należy zastosować dodatkowe motywatory, które będą przyznawane ze względu na wyniki ich pracy. Nasz kurs ma na celu pomóc menedżerom w zdobyciu umiejętności właściwego motywowania pozafinansowego i rozpoznawania poziomu motywacji u swoich podwładnych. Celem szkolenia jest zatem zapoznanie kursanta z teorią motywacji, za pomocą której będzie mógł odkrywać potrzeby i rozwijać potencjał pracowników.

Plan szkolenia

  1. Wprowadzenie
  2. Wprowadzenie do zagadnień motywacji
  3. Co nas motywuje, czyli wewnętrzne przyczyny motywacji
  4. Metody motywowania pracowników
  5. Test końcowy

Wyróżniki szkolenia

Scenki sytuacyjne pozwolą uczestnikowi szkolenia powiązać teorię zaprezentowaną w szkoleniu z praktyką, dzięki czemu lepiej zapamięta prezentowany materiał. Liczne ćwiczenia i duża liczba przykładów uatrakcyjniają szkolenie i w łatwy sposób pozwalają na przyswojenie wiedzy.

Dane liczbowe

  • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 100
  • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 15
  • Liczba interakcji – 7
  • Liczba case study – 4
  • Szacowany czas trwania szkolenia – 1 h 50 min

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia